Як обшити вхідні двері.

Досить часто люди своїми руками обшивають вхідну двері . Справа це не дуже просте і вимагає особливої уваги. Однак упоратися може навіть людина, яка жодного разу не займався даним видом робіт.
Інструкція
1
Вхідні двері, в більшості випадків, відкривається всередину квартири. Для того щоб красиво оббити такі двері, необхідно почати роботу з створення валика. Саме валик забезпечуватиме візуальне приховання щілини, яка знаходиться між дверною коробкою і самими дверима. Часто виходить так, що валик щільно прилягає до самої коробці. Це більшою мірою залежить від конструкції і профілю наличників.
2
Для початку потрібно взяти одну смужку вінілу і за допомогою степлера прибити її лицьовою стороною до дверної поверхні. Виконується це таким чином, що вона заходить на двері, приблизно на 3-4 сантиметри. Якщо на двері мається накладної замок, прибивати валик найкраще саме від нього. Якщо замки врізні, тоді починати потрібно від середини довгої сторони. Оббити смужками шкірзамінника необхідно весь периметр двері. Тільки після цього можна приступити до укладання поролону. Його потрібно заздалегідь нарізати смужками шириною близько 10 сантиметрів. За допомогою Степл необхідно закріпити смужки на дверному полотні. Матеріал потім потрібно підвернути і прибити таким чином, щоб отриманий валик випирав на 1-3 сантиметри. Валик готовий.
3
Після цього переходимо до виміру отриманого відстані між внутрішніми краями валика. Вирізаємо поролон. Обов'язково потрібно відняти від цих розмірів по одному сантиметру з кожного боку. Кріпимо поролон на дверному полотні за допомогою степлера.
4
Залишилося тільки зробити оббивку основної поверхні. Для цього потрібно взяти шматок дермантина за ріг і підвернути краю на 5-6 сантиметрів. Кут потрібно закласти у двері таким чином, щоб матеріал злегка заходив на валик. Для закріплення найкраще використовувати декоративні цвяхи. Після цього потрібно взяти другий верхній кут, підвернути його, трохи натягнути і закріпити декоративним цвяхом. Шматок шкірзамінника повинен рівно лягти.