Як відновити віддалений драйвер. Як видалити і востоновіть драйвер на ноутбуці.

Одним з найважливіших елементів настройки операційної системи є установка необхідних драйверів для різного устаткування. Особливо складно буває підібрати «злетів» драйвер для конкретного пристрою.
Вам знадобиться
  • Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Почніть підбір потрібного драйвера з самого простого способу - автоматичної установки оного. Для цього перейдіть до властивостей меню «Мій комп'ютер». Відкрийте диспетчер пристроїв. Знайдіть назву того пристрою, для якого потрібно оновити драйвер, натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери».
2
Якщо вам не підійшов даний спосіб, то спробуйте знайти драйвер самі. Перейдіть на офіційний сайт виробника пристрою, для якого потрібно встановити драйвер. Вивчіть структуру сайту і знайдіть меню, що відповідає за підбір потрібного драйвера для різних пристроїв. Скачайте обраний пакет програм і встановіть його.
3
Фахівці рекомендують завжди тримати під рукою спеціальні програми, що являють собою бази даних драйверів для найбільш поширеного устаткування. Як приклад розглянемо програму Driver Pack Solution.
4
Скачайте цю утиліту і запустіть файл DriverPackSolution.exe, розташований в кореневому каталозі програми. Відразу після відкриття програми почнеться автоматичне сканування обладнання. Найімовірніше, вам буде запропоновано оновити застарілі драйвери для деяких пристроїв і встановити нові програми для обладнання, яке в даний момент не працює.
5
Виділіть ті драйвери, які ви бажаєте встановити, і натисніть кнопку «Оновити все». Перезавантажте комп'ютер для застосування параметрів. Зазвичай це потрібно зробити при установці драйверів для важливих елементів комп'ютера: процесора, відеокарти і т.д.
6
Будьте обережні, вибираючи нові пакети оновлень драйверів для устаткування, яке в даний момент стабільно працює. Справа в тому, що далеко не завжди нові драйвери ретельно тестуються перед випуском їх у вільний доступ. Іноді програма може невірно визначити ваш пристрій, запропонувавши встановити для нього невідповідний драйвер. Створіть контрольну точку відновлення перед оновленням програмного забезпечення.