Як покласти підлоги в лазні.

Досить часто люди займаються укладанням підлог в бані . У парильні і мийної найкраще робити бетонні поли. На них потім вже настеляються дерев'яні решітки. Решітки не дозволяють контактувати ногам з холодним бетоном. Бетонні підлоги хороші тим, що їх легко можна протирати і просушувати.
Інструкція
1
Перед тим, як робити бетонну підлогу в лазні, необхідно підготувати фундамент для пічки-кам'янки. Також повинна бути зроблена система видалення з лазні використаної води, іншими словами, дренажна система. Якщо на ділянці піщаний грунт, який добре вбирає воду, можна зробити поглинаючу яму. Цю яму потрібно викопати в мийної. Глибина її повинна бути більше півметра. Яму найкраще робити розміром 60x60 см або навіть більше того. Для заповнювача можна використовувати бита цегла, щебінь, гравій і пісок. Грунт в мийному приміщенні обов'язково потрібно ущільнити. Повинен бути витриманий незначний ухил до поглощающей ямі. На підготовлений грунт потрібно насипати шар щебеню, а також гравію. Близько фундаменту необхідно на грунт укласти шар глини.
2
Якщо ділянка має глинистий грунт, який погано вбирає воду, то необхідно в мийному приміщенні зробити приямок. Приямок необхідний для того щоб збирати воду для її відводу до поглощающей ямі, яку потрібно буде вирити за межами лазні. Приямок потрібно робити невеликих розмірів, приблизно 30x30 сантиметрів. Глибина його повинна бути не більше 30 сантиметрів. До приямку потрібно підвести водозливну трубу. Краще всього, якщо вона буде проходити через фундамент під невеликим ухилом. У підсумку, використана вода буде накопичуватися в приямку, а потім самопливом буде йти через водозливну трубу в поглинаючу яму. Приямок можна закрити водостічної гратами. Для того щоб у приміщення не проникали неприємні запахи, необхідно водозливну трубу обладнати гідрозатворів.
3
На підготовлений грунт підсипають гравій та пісок. Підсипка повинно мати товщину близько 15 сантиметрів. При її ущільненні потрібно повторювати легкий ухил грунту в сторону поглощающей ями або приямка. Після того, як ущільнення завершено, потрібно покрити підсипку бетоном. Шар його повинен бути не більше 5 сантиметрів в товщину. Після цього бетон потрібно покрити тонким шаром цементного розчину. Поверхня підлоги необхідно добре вирівняти. Для створення естетичного вигляду, можна покрити підлогу підлоги плиткою.