Як зайти в поштову скриньку.

Електронна пошта сьогодні щільно увійшла в наше життя. Завдяки поштової скриньки в інтернеті людина може спілкуватися зі співрозмовником, який знаходиться за тисячі кілометрів від нього, в режимі реального часу.
Вам знадобиться
  • - аккаунт поштового сервісу
Інструкція
1
Щоб увійти в акаунт поштового сервісу, вам буде потрібно знати ім'я користувача для входу, а також пароль доступу до облікового запису. Зайдіть на головну сторінку поштового сервісу і скористайтеся формою входу/реєстрації. Тут ви побачите два поля: поле для введення логіна, а також поле для введення пароля. В поле введення логіна введіть ім'я облікового запису - не потрібно вписувати повну адресу електронної пошти. Наприклад, якщо адреса вашого електронного ящика 12345@mail.ru, то в якості логіна вам необхідно ввести символи, що розташовуються до символу @, тобто логін в даному випадку - 12345.
2
Якщо після введення логіна і пароля ви так і не можете увійти в свій поштовий ящик, ймовірно, ви помилилися при заповненні полів. Цілком можливо, що при введенні пароля ви друкували російською мовою або ж при включеному режимі «Caps Lock». Уважно введіть ваші дані ще раз, і якщо помилка авторизації повториться, скористайтеся системою відновлення пароля.
3
При відновленні пароля вам буде потрібно вказати адресу електронної пошти, до якої ви не можете увійти, а також відповісти на секретне питання (відповідь призначається користувачем ще на стадії реєстрації поштової акаунта). Після того, як ви виконаєте всі ці дії, вам буде призначено нового пароль для доступу до облікового запису. Увійшовши в особистий кабінет, не забудьте змінити пароль на більш надійний.