Як побудувати будинок з оциліндрованих колод.

В даний час великою популярністю користуються будинку з оциліндрованих колоди. Саме дерево є самим чистим матеріалом. До того ж в такому будинку завжди буде панувати затишок і спокій.
Інструкція
1
Перед тим як починати будівництво, необхідно виконати підготовку. Спочатку проводиться геодезична розмітка ділянки під будівництво. З урахуванням кадастрового плану ділянку необхідно розчистити. Також необхідно облаштувати майданчик для розвантаження будівельних матеріалів. Виконується розмітка під'їзних шляхів. Заздалегідь повинні бути обговорені місця для складування, а також місця відпочинку робітників.
2
Якщо верхній шар грунту представляє цінність для господарів будинку, то його зберігають. Виконується виїмка грунту під фундамент. Виїмка має бути зроблена до проектної позначки. Після того, як створена траншея під фундамент, можна виконувати складання опалубки для стрічкового фундаменту. Всередину встановлюють опалубки каркасних сіток з арматури і виробляють пошарове бетонування фундаменту. Через тиждень можна буде видалити опалубку. На стіни і столи стрічкового фундаменту потрібно буде обов'язково нанести гідроізоляцію.
3
Після того, як гідроізоляція висохне, в траншеї необхідно підсипати грунт. Поверх стрічки бетонного фундаменту необхідно зробити стяжку в 3 шари цегельної кладки. Поверхню можна вирівнювати. Вирівнювання виконується під перші вінці. На завершення потрібно встановити горизонтальну гідроізоляцію. Саме вона запобігатиме прямий контакт цегли з деревиною.
4
Потім можна приступати до зведення стін і перегородок першого поверху. Укладку колод потрібно виконувати по осях стін і перегородок згідно плану заводської збірки. Не можна забувати про встановлення утеплювального шару і нагелів.
5
Стіни дерев'яного будинку необхідно зібрати відповідно до карти збірки. Більше увагу потрібно приділити міжповерхових перекриттів. Повинно бути правильно розраховане перетин балок. Перед тим, як монтувати, всі колоди необхідно очистити від бруду і обробити огнебіовлагозащітним складом. В нижні поздовжні пази обов'язково потрібно помістити шар льноджутовая міжвінцевого ущільнювача. Укладання колод проводиться в заздалегідь відфрезеровані на верстаті поперечні чашки.