Як вивчити дорожні знаки. плями смоли вивести з одягу.

Найкраще запам'ятовувати дорожні знаки в процесі вивчення Правил дорожнього руху в цілому. Цього заняття не уникнути при підготовці до здачі на права, як самостійно, так і в автошколі. І ваша перспектива скласти іспит безпосередньо залежить і від того, наскільки ви "дружні" з дорожніми знаками.
Вам знадобиться
  • - Правила дорожнього руху;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - онлайн тести з теоретичної частини іспиту в ГИБДД.
Інструкція
1
При самостійному вивченні Правил дорожнього руху зазвичай досить пари тижнів щоденних двогодинних занять. Можна припустити, що власне дорожні знаки в чистому вигляді віднімуть менше часу. Але інші розділи правил теж можуть попастися вам в екзаменаційному білеті. А вже на дорозі без знання будь-яких їхніх істотних положень робити просто нечего.На першому етапі доведеться студіювати текст правил, включаючи розділ про дорожні знаки, намагаючись запам'ятати якомога більше. Тут все залежить від вашої пам'яті, в тому числі і зорової.
2
Кращий помічник у вивченні теорії - практика. Але в даному випадку мається на увазі практика не водіння (хоча її теж ніяк не минути), а здачі теоретичної частини екзамена.Онлайн тести на основі реальних екзаменаційних білетів можна без зусиль знайти в інтернеті, зокрема, на сайтах різних підрозділів ДІБДР. У числі питань є й окремі по дорожнім знакам.Екзаменаціонние питання являють собою зображення різних ситуацій на дорозі, а завдання екзаменованих - вибрати правильний варіант із запропонованих. Часто правильність рішення залежить і від того, який дорожній знак зображений на картинці.
3
Починати проходження онлайн тестів можна хоч з першого дня вивчення дорожніх знаків. До того ж, на відміну від реального іспиту в ГИБДД, ви можете помилятися скільки завгодно раз.Но є надія, що після незліченної кількості помилок ви почнете вибирати правильні варіанти. До того ж після проходження тесту система зазвичай показує правильну відповідь з посиланням на відповідний пункт правіл.А ось на реальному іспиті, поки помилок допускаєте досить багато, робити вам нічого.
4
Варто також не забувати, що в такій справі, як вивчення дорожніх знаків, можливість для додаткової практики є щодня. Якусь частину часу будь-яка людина, який не є водієм, проводить на дорозі: у транспорті, таксі, автомобілі знайомого, просто йдучи по вулиці вздовж проїжджої часті.Все це не гріх використовувати для додаткової самоперевірки: помічати, які знаки висять по шляху, і згадувати, що кожен з них означает.На перших порах не зашкодить також носити з собою текст Правил дорожнього руху і звіряти кожен побачений знак. Але чим далі, тим потреба в цьому буде менше.