Як поміняти прошивку на айфоне. iphone нхКак поміняти прошивку.

Apple завжди намагається підтримувати свої телефони якомога довше, випускаючи все нові «заплатки» і поновлення кілька разів у сезоні. А раз в рік компанія випускає нову редакцію iOS.
Інструкція
1
Для того щоб оновити прошивку на вашому Apple iPhone, скачайте ipsw-дистрибутив операційної системи iOS потрібної вам редакції. Посилання на всі існуючі прошивки розміщені тут: http://www.apple-iphone.ru/forum/viewtopic.php? F = 10 & t = 5135.
2
Зверніть увагу, що кожна прошивка призначена для певної моделі апарата - іншими словами, iPhone 2G, 3G, 3Gs і 4 мають різні ipsw-файли для однакової прошивки. Завантажуйте дистрибутив тільки для вашого апарату.
3
Після того як дистрибутив операційної системи скачав, запустіть iTunes на вашому комп'ютері і підключіть телефон через USB-кабель. Якщо iTunes не встановлений на ваш комп'ютер, скачати його можна безкоштовно з офіційного сайту Apple: http://www.apple.com/ru/itunes/download/.
4
Apple iPhone справить процес синхронізації з бібліотекою iTunes. Як тільки синхронізація завершиться, перейдіть на вкладку «Огляд» в програмі Apple iTunes. Затисніть кнопку Shift на клавіатурі і в цей же час клікніть на кнопці «Відновити» в iTunes. Перед вами відкриється провідник. Знайдіть у ньому папку, в якій збережено файл прошивки, відкрийте цю папку і клікніть двічі по ipsw-файлу.
5
Після цього на екрані з'явиться процес вилучення ПО і завантаження (відновлення) у вигляді заповнюється лінії. Чи не відключайте iPhone від комп'ютера і не робіть з телефоном ніяких дій, поки Apple iTunes не повідомит вам про успішне відновлення iPhone.
Зверніть увагу
По завершенню прошивки телефон необхідно активувати, задавши йому назву і деякі настройки, там же, в iTunes. Активація смартфона відбувається зі вставленої в GSM слот SIM-картою.