Як зберегти шампіньйони.

Печериці - це гриби, до складу яких входить велика кількість корисних для організму людини мікроелементів. Але так як вони відносяться до швидкопсувних продуктів, необхідно знати правила їх зберігання.
Інструкція
1
В холодильнику печериці у відкритому вигляді можна зберігати не більше 2-3 діб, так як вони можуть обвітритися і потемніти. В поліетиленовому пакеті термін зберігання печериць збільшується до 6-7 діб. Довше зберігати печериці дуже небезпечно - вони можуть завдати шкоди здоров'ю людини.
2
Щоб збільшити термін зберігання печериць, їх можна помістити в морозилку. Там вони можуть перебувати дуже тривалий час, не втрачаючи своїх корисних якостей. Однак розморожувати їх потрібно порціями і повторному заморожуванню краще не піддавати.
3
Щоб заморозити свіжі шампіньйони, необхідно їх ретельно промити, обсушити, обрізати зайве і розрізати на частини. Якщо гриби дрібні, то їх можна залишити цілими. Далі гриби необхідно помістити в пакети, щільно зав'язати і заморозити.
4
Зберегти печериці в замороженому вигляді можна, попередньо обсмаживши їх сковороді з невеликою кількістю соняшникової олії. Підсмажені таким чином гриби необхідно скласти в ємність і заморозити. Термін зберігання печериць, приготованих таким чином - 6 місяців.
5
Зберегти печериці можна і у відварному вигляді. Для цього гриби необхідно вимити і відварити в слабосоленої воді, охолодити, добре просушити, укласти по пакетам і заморозити. Термін зберігання заморожених відварних печериць - 6 місяців.
6
Печериці можна зберегти, якщо їх замаринувати. Для цього приготуйте маринад. В 1 літр киплячої води, додайте 1 столову ложку солі, 1 чайну ложку цукру, по 5 горошин чорного та духмяного перцю, 1 лавровий лист. Додайте 1 кілограм шампіньйонів і варіть протягом 30 хвилин. Зніміть з вогню. Влийте 50 грамів оцту і розкладіть по банках. Наступного дня гриби будуть готові до вживання. Зберігайте в холодильнику.
7
Існує ще один спосіб збереження печериць - це сушка, яку можна виробляти в духовці, на сонці або в тіні. Термін зберігання сушених печериць приблизно 1 рік. Перед приготуванням гриби слід вимочити в холодній воді протягом 2-3 годин.