Як знайти віруси в реєстрі. Як очистити вірус з реєстру.

Бувають випадки, коли повністю просканувавши систему на віруси і видаливши їх, після перезавантаження комп'ютера вони з'являються знову. При цьому ніяких носіїв інформації до ПК не підключати і з'єднання з інтернетом також не було. Виникає питання, а звідки ж міг взятися цей вірус? Найімовірніше, він може спрацьовувати з реєстру операційної системи. В такому випадку звичайного сканування комп'ютера буде недостатньо. Будуть потрібні додаткові методи, які дозволять вирішити проблему.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, антивірусна програми ESET NOD32
Інструкція
1
У самому реєстрі вірусів бути не може. Але в параметрах реєстру, які відповідають за автозагрузку додатків, може бути посилання на шкідливу програму або вірус. Перш ніж почати процес очищення, потрібно встановити додаткові параметри, які допоможуть виявити і вирішити проблему.
2
Подальші інструкції з видалення шкідливих посилань і ключів з реєстру будуть приведені на прикладі антивірусної програми ESET NOD32. Увійдіть в меню антивіруса. Зробити це можна просто двічі клацнувши мишкою по значку програми на панелі задач операційної системи. В меню програми виберіть параметр «Сканування». У вікні з'являться можливі варіанти сканування комп'ютера, з яких виберіть «Спеціальна перевірка».
3
Сама верхня рядок називається «Профіль сканування». Натисніть по стрілочки біля цього рядка. Відкриються назви профілів сканування. Серед них виберіть «Інтелектуальне сканування". Такий метод дозволить більш детально перевірити невідомі файли.
4
Наступний рядок називається «Об'єкти перевірки». Відзначте повністю всі об'єкти, які будуть в цьому вікні, включаючи навіть оперативну пам'ять і віртуальні приводи. Знизу в цьому вікні є також параметр "Налаштування". Натисніть по ньому лівою клавішею мишки і у вікні виберіть вкладку «Методи». В наступному вікні відзначте повністю всі пункти галочками, після чого натисніть ОК.
5
Далі виберіть вкладку «Очищення». З'явиться смуга, за допомогою якої можна задати рівень очистки. Пересуньте повзунок регулювання в праву сторону до рядка «Ретельна очистка». Потім знову натисніть ОК.
6
Тепер, коли всі параметри роботи антивірусної програми задані, натисніть "Сканувати". Дочекайтеся завершення процесу. Якщо антивірусом будуть виявлені потенційно небезпечні програми або посилання, вони будуть видалені автоматично. Після завершення сканування перезавантажте комп'ютер.