Як розвивати здібності у дошкільнят.

Усі батьки хочуть, щоб їх дитина росла розумним, здоровим і щасливим чоловічком. Особистість дитини в основному формується в перші шість років життя, і батьки повинні йому в цьому допомогти і закласти в розвиток крихітки максимум доброго, корисного і потрібного. Безумовно, не потрібно кидатися в крайності і перевантажувати дитину, але удосконалити його розвиток батьки можуть.
Інструкція
1
З самого народження не обмежуйте творчу та рухову активність крихти. Практикуйте вільне сповивання, встановіть в ліжечку підвісні модулі.
2
Коли малюк трохи підросте - купіть йому іграшки для розвитку тактильних відчуттів, координації рухів, дрібної моторики, показуйте малюкові яскраві, барвисті книги і картинки, кубики з буквами.
3
Усіх без винятку дітей цікавлять предмети домашнього ужитку. Якщо вони безпечні для малюка, дозвольте йому з ними погратися. Таким чином, діти пізнають навколишній світ.
4
Як можна частіше читайте дитині вірші, казки та різні дитячі захоплюючі історії. Дуже добре ранньому розвитку малюків сприяє дитяча та класична музика.
5
Купуйте дитині розвиваючі ігри та набори для дитячої творчості. Малювання, ліплення, пазли та різноманітні конструктори - головні ваші помічники в розвитку здібностей у діток дошкільного віку.
6
Виїжджайте з дитиною на природу. Гуляйте по лісу, збирайте шишки і жолуді, нарвіть букет польових квітів. Покажіть йому річку або джерело. Нехай він вчиться пізнавати і любити природу не тільки по картинках.
7
Дивіться разом з дитиною добрі дитячі мультфільми і документальні фільми про природу і про тварин. Після перегляду діліться враженнями і пояснюйте епізоди, які дитина не зрозумів.
8
Придбайте декілька пізнавальних дитячих енциклопедій. Приділіть увагу тим темам, які особливо захоплюють дитини. Розбирайте щовечора хоча б по одній сторінці з енциклопедії.
Корисна порада
Хваліть малюка за будь-яке досягнення, навіть якщо вам воно здається зовсім незначним. Тим самим ви будете мотивувати його на подальший розвиток і нові дитячі перемоги. Повірте, ці праці не будуть марними, дитина з дитинства звикне отримувати знання і підвищувати свій інтелект. Дітки, з якими займалися «з пелюшок» більш здібні й набагато легше адаптуються до школи.