Як лікувати кишкову інфекцію у дітей.

кишкових інфекцій особливо схильні діти 1-2 років, так як в цьому віці імунітет тільки формується, а з особистою гігієною справи йдуть ще не дуже добре. Природа кишкових інфекцій може бути різною, але при лікуванні будь-якого їх типу є деякі загальні правила.
Вам знадобиться
  • - термометр;
  • - жарознижуючий засіб;
  • - розчини для регідратації;
  • - вода;
Інструкція
1
Симптоми кишкової інфекції - температура, блювота, пронос. Тому головна небезпека для організму при цьому недугу - ймовірність зневоднення.
2
Температуру при кишкової інфекції краще не збивати, так як висока температура тіла допомагає організму боротися зі збудником хвороби. При 38-39 ° С жарознижуючі все ж необхідні. Використовуйте препарати, рекомендовані для дітей .
3
Щоб не допустити зневоднення, поїть дитину якомога частіше. Немовлятам необхідно давати груди або суміш, дітям старшого віку - воду і спеціальні розчини для регідратації з оптимальним балансом солей, які можна придбати в аптеці. Рідини потрібно давати часто, але в невеликому обсязі, так вища ймовірність того, що це не призведе до чергового приступу блювоти.
4
Якщо дитина просить їсти, то давайте йому легку їжу - відварений рис без солі, сухарі з білого хліба, банани. Правило таке ж, як і з рідиною - часто, але дуже невеликими порціями. Якщо симптоми не посилювати, то можна поступово розширювати раціон, уникаючи продуктів, які можуть викликати діарею.
5
Слідкуйте за симптомами зневоднення у дитини. При зневодненні спостерігається рідкісне сечовипускання, темна сеча з сильним запахом. Шкірні покриви і слизові малюка - сухі, якщо шкіру зібрати в складку, то складка НЕ розправляється. Мова при зневодненні покривається білим нальотом, а слина стає густою і липкою. У немовлят також западає тім'ячко.
6
Якщо у вас є сумніви з приводу стану вашої дитини, то викличте педіатра додому. Якщо ж спостерігаються серйозні симптоми зневоднення, такі як наявність крові в блювоті, сплутана свідомість і марення, ригідність потиличних м'язів, сильний головний біль, хворобливе сечовипускання і проблеми з диханням, то необхідно терміново викликати дитячу швидку допомогу.
Зверніть увагу
Деякі лікарі при кишкових інфекціях категорично забороняють годувати дитину грудьми. Такі рекомендації неспроможні, тому що саме грудне молоко добре засвоюється у немовлят, а також володіє оптимальним балансом солей. У більшості випадків, при годуванні груддю можна обійтися і без розчинів для регідратаціі.Ні в якому разі не давайте дитині лікарські препарати без призначення лікаря, це може не тільки не допомогти, але й погіршити ситуацію.
Корисна порада
Майте на увазі, що кишкові інфекції дуже добре передаються між людьми, тому забезпечте дитину окремим набором посуду, частіше мийте руки. Не запрошуйте в цей час гостей, особливо з малюками, і самі в гості і на майданчик з дитиною не ходите. Крім того, ви теж можете бути носієм інфекції, тому також дотримуйтеся обережності. Карантин після кишкової інфекції становить близько тижня.