Як наростити чубок. Як наростити волосся народними засобами відео.

Не всіх природа наділила красивою густою шевелюрою. Але вихід є - наростити волосся. Італійська технологія навіть дозволяє наростити чубок. Це дуже зручно, якщо своя чубчик не відрізняється густотою або вам не хочеться вистригати багато волосся. Сьогодні практично всі салони працюють з натуральними волоссям, тому чубок буде складно назвати штучною.
Вам знадобиться
  • - власне волосся довжиною не менше 6 см;
  • - послуги спеціалізованого салону.
Інструкція
1
Зверніться в спеціалізований салон. Цю процедуру під силу провести тільки професіоналові. Якщо ви хочете наростити собі фарбоване волосся, то заздалегідь попередьте про це фахівця, так як волосся фарбуються до початку процедури.
2
Визначтеся з довжиною чубчика. Якщо у вас рідке волосся, то чубок можна зробити гущі. Або ж, коли у вас зовсім немає чубчика і волосся стригти не хочеться, то можете спробувати «штучну» чубок. Але трохи свого волосся все ж доведеться обстригти, щоб заховати невеликі капсули, якими будуть кріпитися волосся.
3
Оберіть колір волосся. Нарощувати можна як волосся свого кольору, так і інших відтінків. Так само ви можете зробити колорування. Фарба на волоссі буде триматися довго, а своє волосся при цьому не постраждають.
4
Оберіть технологію для нарощування волосся. Основні з них - це англійська, французька та італійська. Згідно англійської методикою пасма волосся кріпляться на ваше волосся за допомогою органічної смоли. Таким методом ви не нашкодите здоров'ю власного волосся, але чубок їм нарощувати не рекомендується, щоб не було видно крапельки смоли. Французька технологія здійснюється за допомогою твердих протеїнових капсул. Але для нарощування чубчика краще використовувати італійську технологію. Ця процедура займе достатньо часу (4-5 годин), але після зняття плоских кератінових капсул у вас не залишиться заломів на волоссі. Ще одна перевага кератінових капсул - це те, що завдяки своїй міцності вони витримують купання в морі, хімічну завивку або фарбування волосся.
5
Через два, максимум - три місяці, пройдіть процедуру корекції нарощених волосся. Волосся знімаються і при потребі прикріплюються знову у самих коренів.
Зверніть увагу
Корекцію потрібно проходити обов'язково, тому що якщо волосся відросте, то нарощені пасма будуть сплутуватися, і врешті-решт доведеться обстригти все волосся. Корекція - теж дорога процедура, але не намагайтеся зняти волосся в домашніх умовах.
Корисна порада
Волосся бажано розчісувати спеціальним гребінцем. Мийте їх дуже акуратно, щоб не сплутати пасма.
Мода на нарощування волосся з'явилася зовсім недавно, але завоювала одну з провідних позицій серед різних косметичних процедур. Наростити волосся в салоні неважко, але от зробити це зовсім безкоштовно набагато більш проблематично.
Вам знадобиться
  • - практика майбутні фахівці з нарощування волосся;
  • - пасма і спеціальні шпильки для домашнього нарощування волосся;
  • - стрічкові пасма.
Інструкція
1
Дізнайтеся у подруг і знайомих або пошукайте на сайтах відповідну інформацію. Можливо, десь потрібні люди (в перукарні, салони краси, на навчальні курси), так звані «піддослідні», на яких будуть практикуватися початківці фахівці. У таких випадках, як правило, вони не беруть оплати за свої послуги, але в обмін на це ви повинні погодитися стати «ходячою рекламою» їх майстерності.
2
Спробуйте наростити волосся в домашніх умовах. Але для цього потрібно витратитися як мінімум на самі пасма. Існує «гарячі» і «холодні» способи нарощування. У гарячих використовуються спеціальний клей або смола, які розігріваються спеціальним приладом до високих температур і припечатує до волосу. Природно, вдома ви не зможете скористатися подібними способами, так як для цього необхідно мати спеціальне обладнання і певні навички роботи. Тому використовуйте нарощування волосся за допомогою металевих намистин або за допомогою спеціальних липких стрічок - стрічкове нарощування.
3
Також вам доведеться купити спеціальні маленькі металокерамічні намистини, за допомогою яких закріплюється пасмо до власного волосся. Колір намистин легко підібрати в тон волосся, так вони будуть непомітні на голові. Пасма закріплюйте на відстані 5 мм від коріння. Використовуючи цей спосіб нарощування волосся, ви заощадите на оплаті послуг перукаря, а самі матеріали можна придбати за досить низькими цінами в деяких інтернет-магазинах.
4
Скористайтеся стрічковим нарощуванням в домашніх умовах. Кожна пасмо містить спеціальну клейову стрічку, відклеївши яку, ви просто зможете докласти штучні волосся до своїх. Робити це потрібно, природно, дуже акуратно, а краще покликати на допомогу подругу. Перевага цього методу полягає в тому, що тут не потрібно ні механічного, ні термічного впливу на ваші волосся .
Зверніть увагу
Врахуйте, що ваші власні волосся повинні бути не коротше 15 см, інакше вони навряд чи витримають пасмо нарощеного волосся. Існують і деякі протипоказання до даної процедури. Якщо вам проводять хіміотерапевтичне лікування або у вас є серйозне захворювання шкіри голови, від нарощування краще відмовитися.
Корисна порада
Краще все ж не економити на здоров'я свого волосся і довірити цю серйозну процедуру професіоналові.