Як зв'язати точки доступу.

Найпростіший спосіб розширити зону покриття бездротової мережі Wi-Fi - об'єднати кілька маршрутизаторів в єдину локальну мережу. Зазвичай для цього використовують кабельне з'єднання пристроїв.
Вам знадобиться
  • Мережеві кабелі.
Інструкція
1
Розглянемо найпростіший приклад - з'єднання двох бездротових точок доступу , створених з використанням Wi-Fi маршрутизаторів. Природно, ми будемо застосовувати дротове з'єднання устаткування. Справа в тому, що основна маса маршрутизаторів не може одночасно підключатися до бездротової мережі і створювати власну Wi-Fi точку доступу.
2
Даний метод дозволить створити обширну бездротову мережу, використовуючи при цьому одне єдине підключення до інтернету. Виберіть маршрутизатор, який буде з'єднаний з кабелем інтернету. Здійсніть дане підключення через порт Internet (WAN) пристрою.
3
З'єднайте порт LAN (Ethernet) цього маршрутизатора з роз'ємом WAN (Internet) другого пристрою. Підключіть до кожного маршрутизатора хоча б один ноутбук або комп'ютер, використовуючи для цього порти LAN. Примітка: дані підключення можна здійснювати не одночасно, т.к. вони потрібні для входу в меню налаштувань пристроїв.
4
Відкрийте настройки першого Wi-Fi маршрутизатора. Встановіть зв'язок з сервером провайдера, змінивши деякі параметри в меню «Налаштування мережі». Які саме потрібно ввести значення, уточніть у фахівців вашого провайдера.
5
Відкрийте меню "Налаштування Wi-Fi» (Wireless Setup). Створіть бездротову точку доступу. Запам'ятайте вибрані вами типи радіосигналу і шифрування.
6
Перейдіть до налаштувань другого маршрутизатора. В меню «Налаштування мережі» вкажіть, що порт Internet (WAN) є основним каналом з'єднання з інтернетом.
7
Налаштуйте бездротову точку доступу аналогічно п'ятому кроці. Природно, щоб уникнути плутанини, вкажіть інше ім'я (SSID) даної бездротової мережі. Перезавантажте обидва пристрої для застосування змінених налаштувань.
8
Тепер будь-який пристрій, підключений до бездротових точок доступу або маршрутизаторів (з використанням кабелю) отримають доступ до інтернету і, природно, один до одного.