Як прибрати яндекс-бар. видалення яндекс бару.

Яндекс.Бар - це надбудова для вашого браузера Internet Explorer, яка встановлюється як панель браузера і дозволяє здійснювати швидкий доступ до пошуку і багатьом іншим інтернет-сервісів. Але буває, що з часом ця додаткова панелька в вікні браузера виявляється непотрібною.
Інструкція
1
При бажанні ви можете прибрати панель Яндекс.Бар двома клацаннями миші або навіть повністю деінсталювати цю невелику програмку з вашого комп'ютера. Щоб прибрати Яндекс.Бар з вікна браузера з можливістю подальшого відновлення, клацніть правою кнопки миші у вільному полі панелі і в контекстному меню зніміть галочку напроти пункту «Яндекс.Бар».
2
У діалоговому віконці натисніть кнопку «Відключити». Яндекс.Бар зникне з вашого поля зору!
3
Якщо ви не бажаєте зупинятися на досягнутому, можете піти далі, і взагалі викреслити цю програму з вмісту свого комп'ютера. Для цього перейдіть в меню «Пуск», потім «Панель управління», і виберіть розділ «Установка та видалення програм». Тут знайдіть пункт «Яндекс.Бар для Internet Explorer» і натисніть кнопку «Видалити». Після цього ви і не пригадаєте про те, що у вас був Яндекс.Бар.