Як визначити номер iphone. де знайти номер iphone 4s.

Для всіх мобільних телефонів на даний момент існують певні правила виробництва: кожному телефонному апарату привласнюють конкретний код. Спочатку був один код - ідентифікатор мобільного обладнання (IMEI), тепер до цього коду додали ICCID-код і MEID-код.
Вам знадобиться
  • Смартфон iPhone.
Інструкція
1
Інформацію про ідентифікаційний номері пристрою можна отримати за допомогою самого iPhone. Якщо ви перейдете до розділу налаштувань в меню телефону, можна дізнатися коди мобільного пристрою, вибравши розділ «Основні», а потім пункт «Про устрій». У вікні, ви побачите модель телефону, його серійний номер, точку доступу до бездротового з'єднання, IMEI- і ICCID-коди.
2
Якщо з якихось причин ви не змогли відкрити це вікно або отримати доступ до цієї інформації, коди можна дізнатися за допомогою внутрішніх пристроїв телефонного апарату. Приміром, серійний номер та IMEI-код вибиті на планці лотка сім-карти. Також ця інформація знаходиться на тильній стороні апарату (на металевій частині).
3
Також ці коди можна знайти за допомогою комп'ютера, якщо стандартними засобами перевірки виконати цю операцію неможливо. Для пошуку кодів вашого апарату вам знадобиться додаток iTunes. Після запуску програми виберіть пристрій iPhone.
4
У вікні, виберіть вкладку «Огляд». На цій вкладці ви можете побачити серійний номер iPhone, а також його номер телефону. При натисканні на напис «Номер телефону» на екрані з'являються IMEI- і MEID-коди. Якщо натиснути на напис IMEI, в цьому вікні з'явиться номер ICCID-коду.
5
Варто відзначити, що не всі стільникові оператори підтримують збереження абонентського номера безпосередньо на сім-карті. В такому випадку вам зможуть допомогти способи, які були описані вище.
6
Щоб виконати копіювання серійного номера в буфер обміну натисніть на верхнє меню «Правка» і виберіть пункт "Копіювати". Тепер номер телефону доступний для вставки в тіло повідомлення або в код html-сторінки. Також цей номер можна зберегти в адресній книзі вашого смартфона, щоб у вас завжди була можливість поділитися номерів свого телефонного апарату.