Як скласти стінгазету.

Завдання вчителя полягає не тільки в тому, щоб давати знання, а й у тому, щоб виховувати гармонійну особистість. Цього педагог домагається різними способами: організовує виставки або екскурсії, зустрічі з цікавими людьми, проводить класні години та індивідуальні бесіди, а також становить стінгазету разом зі школярами.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з тим, хто і за що буде відповідати. Виберіть головного редактора, журналістів, відповідальних за збір інформації, а також художників.
2
Розподіліть місце на стінгазеті для текстової інформації, ілюстрацій, фотографій і т.д.
3
Продумайте те, які рубрики ви б хотіли бачити на стінгазеті і про що в них будете писати.
4
Якщо стінгазета тематична, наприклад, приурочена до декади російської мови чи математики, то варто проконсультуватися з учителем-предметником. Він зможе порекомендувати вам потрібну літературу або допомогти в складанні питань для вікторини або кросворду.
5
У такій стінгазеті можна розмістити матеріал про відомих вчених, наукових відкриттях. Знайдіть місце також для якихось незвичайних і цікавих фактах з області науки. Діти, прочитавши матеріали, почерпнуть для себе багато нового і корисного.
6
Якщо ви плануєте випустити стінгазету до початку навчального року, то в ній обов'язково повинна міститися інформація про нові предмети і вимогах вчителів, які викладатимуть їх. Можна записати також розклад уроків, графік чергувань і режим роботи гуртків та секцій.
7
У віршованій формі напишіть поздоровлення з Днем Знань, побажайте однокласникам відмінного навчання.
8
На початку року можна помістити відомості про літній відпочинок. Можна запропонувати хлопцям принести найвдаліші фотографії про якусь незабутню поїздку, також непогано написати есе про враження від неї.
9
У кожній стінгазеті потрібно залишати місце для привітання іменинників. Придумайте, як це можна незвично і барвисто оформити. Наприклад, можна намалювати квітку або вирізати і прикріпити голкою пелюстки. Їх можна регулярно міняти, вітаючи вже наступних іменинників. Приклейте на пелюстка фотографію і підпишіть побажання.
10
Намагайтеся оформляти стінгазету так, щоб вона була цікавою за змістом, а також естетичної та барвистою.