Як очистити кеш в опері.

Кеш в браузері Opera - це, умовно кажучи, тимчасова папка, в яку поміщаються всі дані про відвідані вами під час інтернет-серфінгу сторінках, заповнених формах, паролі та іншої інформації. Браузер зберігає всі ці відомості для того, щоб при наступному відкритті сторінок завантажувати їх швидше. У міру накопичення кешу, ваш браузер може почати пригальмовувати.
Інструкція
1
Як ви вже зрозуміли, кеш час від часу потребує чищення. Для того щоб здійснити цю нескладну процедуру, достатньо знати, як дістатися до налаштувань кешу в браузері Opera. Крім того, напевно вам немає сенсу повністю очищати кеш, якщо ви не хочете щодня вводити на своєму комп'ютері логін і пароль від пошти, соціальних мереж та інших місць в інтернеті, що вимагають авторизації.
2
Отже, щоб очистити кеш, вам потрібно натиснути кнопку «Меню» у вашому браузері Opera і вибрати пункт "Налаштування", а потім клацнути на рядку «Видалити особисті дані». Не варто лякатися - в ту ж мить ви не позбудетеся нічого важливого, - система запитає вас, що ж саме ви бажаєте видалити.
3
У вікні «Видалення особистих даних» вам не варто відразу ж натискати кнопку «Видалити», а краще клацніть на стрілочки, яка відкриє вам доступ до розширених можливостей очищення збережених особистих відомостей.
4
Цього меню, уважно прочитайте, що саме ви хотіли б видалити, поставте галочки навпроти потрібного пункту, і тепер можете натиснути кнопку «Видалити», яка і приведе вас до мети.