Як організувати продаж одягу. поради Як організувати торгівлю ношеного одягом.

Незважаючи на те, що ринок одягу сьогодні досить перенасичений, даний напрямок є досить привабливим для початківців бізнесменів. Зайнявшись продажами одягу, ви отримаєте цікаве і перспективна справа.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - дослідження ринку.
Інструкція
1
Проведіть докладний маркетингове дослідження, на основі якого складіть бізнес-план. Ви можете зробити це самостійно, не звертаючись до професіоналів. Пройдіть по довколишніх вулицях і торговим центрам, зафіксуйте ті торгові марки і групи товарів, які вже представлені. Мета вашого дослідження - визначення власної ринкової ніші і позиціонування магазину. Постарайтеся вибрати напрямок, якого немає на обраної вами території.
2
Знайдіть потенційного постачальника одягу. Якщо у вас вже є досвід у торгівлі та непоганий стартовий капітал, ви можете працювати на умовах франчайзингу. В даному випадку вам не доведеться турбуватися про торговому обладнанні і рекламі бренду. Але все ж новачкам в бізнесі непросто отримати відому франшизу. Тому ви можете відкрити мультибрендовий бутик, формуючи асортимент на свій розсуд. Вибираючи речі у різних виробників, постарайтеся дотримати стилістичну спрямованість.
3
Створіть у вашому магазині приємну атмосферу. Попрацюйте зі світлом, включите ненав'язливу музику, поставте кулер з водою і диван для клієнтів. Активно використовуйте основні правила мерчандайзингу. Намагайтеся комбінувати сочетающиеся речі на полицях, кронштейнах і манекенах. Поруч з невеликими колекціями розкладайте підходящі за стилем аксесуари.
4
Найміть на роботу відповідальних, доброзичливих продавців. Влаштовуйте для них регулярно тренінги та майстер-класи з продажу. Продавець магазину одягу повинен мати гарний смак і вміти проконсультувати клієнта. Кваліфікація і професіоналізм торгового персоналу здатні залучити постійних клієнтів.
5
Продавати одяг сьогодні зручно і через інтернет. Так ви заощадите на оренді торгової площі, яка і складає основну частину витрат. Сайт ви можете зробити самостійно, скориставшись одним з безкоштовних шаблонів. Просувати свій інтернет-магазин ви можете за допомогою реклами в місцевій пресі, соціальних мережах і форумах.
Зверніть увагу
На жаль, в магазинах одягу нерідкі випадки крадіжок. Для їх запобігання встановіть систему алармов, які кріпляться на речі і знімаються на касі.
Корисна порада
Введіть систему персональних дисконтних карт, для отримання яких клієнти будуть заповнювати анкети. Так ви складете уявлення про покупців, а також зможете інформувати їх про розпродажі і нових колекціях.