Як налаштувати маршрутизатор Trendnet.

Щоб маршрутизатор благополучно функціонував в мережі того чи іншого провайдера, його потрібно правильно налаштувати. Для цього потрібно мати підключення або технічну можливість підключитися до провайдера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що підключення до інтернет активно і повноцінно функціонує, тобто відкриваються веб-сторінки, відправляється і виходить пошта, ICQ працює і так далі.
2
Підключіть Ethernet-кабель до будь-якого з портів LAN, розташованих в задній частині маршрутизатора, після чого другий кінець кабелю підключіть до порту LAN мережевого адаптера на вашому комп'ютері, а мережевий кабель провайдера підключіть до порту WAN на маршрутизаторі.
3
Налаштуйте мережеву плату. Для цього натисніть на кнопку «Пуск», далі виберіть пункт «Панель управління», після чого перейдіть в розділ «Мережеві підключення» і відкрийте вікно властивостей підключення по локальній мережі, клікнувши на значку правою кнопкою миші і вибравши пункт «Властивості». Далі виділіть «Протокол інтернету (TCP/IP)» і натисніть на кнопку «Властивості» під списком компонентів, що використовуються підключенням. У вікні, виберіть «Отримати DNS-сервера автоматично» і «Отримати IP-адресу автоматично», після чого підтвердіть зміни натисненням «ОК».
4
Для того щоб налаштувати маршрутизатор TRENDnet через веб-інтерфейс вашого провайдера, запустіть браузер і введіть в адресному рядку потрібну адресу (наприклад, у провайдера «Горки» адреса 192.168.10.1), після чого у вікні введення персональних даних введіть « admin »(без лапок) в обидва поля, встановіть галочку навпроти« Зберегти пароль »і натисніть« ОК ».
5
Для того щоб налаштувати підключення до провайдера, у вікні, в браузері виберіть меню «MAIN» і підміню «Wan», натисніть на кнопку «Clone MAC Address», для того щоб скопіювати MAC адресу, тип з'єднання встановіть «DHCP Client or Fixed IP »для статичної адреси. Потім введіть в поля «Specify IP», «Subnet Mask», «Default Gateway», «DNS1», «DNS2» значення, які вказані у вашому договорі з провайдером і збережіть налаштування, натиснувши на кнопку «Apply».
Зверніть увагу
Налаштування Trendnet TEW-652BRP на роботу по VPN з'єднанню. Налаштування статичної маршрутизації. Налаштування IPTV і Multicast. Налаштування Wi-Fi з'єднання в роутере Тренднет. Кидок портів (Port forwarding) для DC ++ і utorrent. Налаштовувати Trendnet TEW-432BRP ми будемо через веб інтерфейс, що дозволяє провести тонке налаштування всіх основних параметрів нашого WiFi маршрутизатора.
Корисна порада
У налаштуваннях роутера Ви можете вибрати і налаштувати функції підвищеної безпеки для захисту вашої мережі від несанкціонованого вторгнення. Дана модель роутера підтримує функцію IP-TV. Перед тим, як встановити роутер trendnet потрібно правильно підібрати місце його розташування. Встановлювати роутер рекомендується на однаковій відстані від усіх приміщень, в яких Ви плануєте використовувати мережу.