Як навчити дитину робити "колесо". Як можна навчитися делоть колесо з картинками дітям.

Незважаючи на те, любить ваша дитина фізкультуру чи ні, існує кілька трюків, які йому, напевно, захочеться навчитися робити. Наприклад - забратися по канату, віджатися (хоча б пару разів), кувиркнуться через голову або зробити « колесо ». Не позбавляйте свого дитини можливості розвиватися фізично. Походіть з ним в спортзал і допоможіть домогтися бажаного.
Вам знадобиться
  • - м'який спортивний мат або матрац;
Інструкція
1
Постеліть на підлогу спортивний мат або матрац. Забезпечте дитині «м'яку основу» для занять. Зробити це необхідно, тому що ніякої дитина не застрахований від падіння. Забезпечте безпеку свого малюка.
2
Починайте будь-яку тренування з розминки. Зробіть цей етап обов'язковою частиною процесу. Гарненько розімніть ноги. Підійдуть присідання, біг на місці. Попрацюйте над розтяжкою. Сядьте на підлогу разом з дитиною, розведіть ноги. Тягніться кінчиками пальців рук до великого пальця кожної ноги.
3
Також робіть нахили корпусу в різні боки - вліво, вправо, назад і вперед. Поробіть зап'ястями кругові рухи. Просіть дитину повторювати всі ці вправи разом з вами. Приділяйте їм не менше 20 хвилин перед початком тренування.
4
Для виконання трюку «колесо» попрацюйте спочатку з руками. Слідкуйте, щоб руки малюка ставилися по черзі на підлогу на одну лінію. Тоді ви зможете уникнути перегинів назад і вперед. Починати виконувати «колесо» можна з будь-якої руки. Залежно від того, з якої руки вашому малюкові буде робити зручніше.
5
Покладіть на мат мотузку або скакалку. Поясніть дитині сам принцип цього трюку. Секрет у тому, щоб руки і ноги по черзі вставали на мотузку. Якщо дитина зрозуміє сам принцип, йому залишиться тільки «втілити» його фізично.
6
Слідкуйте також за тим, щоб руки, ноги і корпус тіла були «натягнуті». Можливо, «колесо» не виходить тільки тому, що дитина боїться опинитися в положенні «вниз головою». Можете спочатку навчитися цьому, постоявши деякий час «вниз головою» біля стінки. Допомагайте дитині, притримуючи його за ноги.
Зверніть увагу
Чи не звинувачуйте свою дитину в тому, що у нього щось не виходить. Навіть якщо він робить «колесо» тільки наполовину (із зігнутими ногами). Це теж прогресс.Постоянно нагадуйте йому, що все у нього вийде. І скоро він дійсно зможе робити «колесо» самостійно.
Корисна порада
Притримуйте ноги і корпус малюка, в найперших його спробах зробити «колесо». Нехай ці тренування стануть вашим спільним заняттям, щоб у малюка не було спокуси «перекидатися» одному. Коли він трохи підучиться, можете дозволити йому тренуватися самостійно.