Як навчити німецьку вівчарку командам. Як навчити німецьку вівчарку собаку команді сидіти.

Німецька вівчарка - одна з найпопулярніших порід, яку вибирають любителі собак у всьому світі. Це розумні, слухняні, яких навчають собаки, ідеально пристосовані для життя поруч з людиною, вони прекрасні охоронці та друзі. Якщо ви вирішили завести собі німецьку вівчарку , не пошкодувавши час на її виховання і дресирування, ви зможете виростити прекрасного захисника і самого відданого товариша.
Інструкція
1
Щоб навчання німецької вівчарки - дресирування, проходила з великою радістю і бажанням, вона повинна бути для цуценяти цікавим і приємним заняттям. Щоб було так, придбання нових навичок має підкріплюватися отриманням ласощів - сиру, печива, а самі заняття ви повинні проводити з гарним настроєм і великим терпінням. Починати навчання можна тільки після того, як щеня почав відгукуватися на свою кличку.
2
Самою першою командою для нього стане «До мене». Щеня повинен знати, що підходячи до господаря, він отримає тільки приємні відчуття - його приголублять або дадуть чого-небудь смачне. Говоріть команду, коли кличете до миски під час годування або кличте його, тримаючи в руці ласощі. Ніколи за виконанням цієї команди не має слідувати покарання. Якщо він, наприклад, бігає навколо вас і не реагує на команду, то після того, як він все-таки виконає її, тільки похваліть собаку, а не карайте. Не можна цією командою закінчувати і прогулянку.
3
В 2,5 місяці цуценя вже можна привчати до повідця. В цей же час потрібно почати відпрацьовувати команду «поруч». Щеня повинен йти зліва від вас, не забігаючи вперед і не відстаючи. Почніть заняття, коли він уже набігається і втомиться. Надягніть на нього повідець, візьміть в руку заохочувальний шматочок печива і, тримайте його на тому рівні, де треба йти цуценяті. Почніть рух, разом з ним, повторюючи команду. Повідець не тягніть, цуценя має тягнутися за ласощами сам. Пройшовши правильно кілька метрів, дайте йому винагороду. Повторіть вправу ще раз. Не займайтеся більше 10 хвилин - цуценя стомитися і увага його буде втрачено. Заняття можна повторити кілька разів протягом дня.
4
Команді «Сидіти» навчайте після того, як відпрацьована команда «Поруч», це логічне її логічне продовження. Якщо собака йде поруч з господарем, то після того, як він зупинився, вона повинна сісти у його ноги. Досягніть того, щоб цуценя сідав, коли ви зупиняєтеся, повторюючи команду і злегка натиснувши на круп собаки. Заохотьте її.
5
Команду «Лежати» можна відпрацювати, посадивши собаку. Візьміть в праву руку ласощі, піднесіть її до землі, скажіть команду, а лівою рукою злегка натисніть собаці на холку, змушуючи її лягти.
6
Після того, як всі ці основні команди засвоєні, навчіть її іншим командам, необхідним для її безпеки. Дресирують цуценя, повторюючи їх в різній послідовності. Постійні тренування - запорука успішного процесу дресирування.