Як зареєструвати в Skype нового користувача. зареєструвати в скайпі нового користувача.

Skype - це величезний світ голосового і відеозв'язку як між комп'ютерами, так і між комп'ютером і телефонами (і стаціонарні, і мобільні). Одночасно в мережі перебувають понад 20 мільйонів людей. Приєднуйтесь до їх числа!
Інструкція
1
Запустіть програму для дзвінків Skype - перший відкриється вікно вітання. У цьому вікні прямо під рядком введення логіна ви побачите напис «У тебе немає логіна?». Натисніть на неї, і програма надасть вам можливість зареєструватися, ввівши всі необхідні дані.
2
Отже, у вікні, «Зареєструватися» введіть у відповідні поля своє повне ім'я, логін для входу в систему, пароль і адресу своєї електронної скриньки для отримання різних новин Skype. Щоб вирішити системі надсилати вам на електронну скриньку новини, встановіть галочку навпроти «Так, я хочу отримувати розсилки з новинами та спеціальними пропозиціями від Skype».
3
Тепер натисніть на кнопку «Я згоден (-на) створити обліковий запис», програма перевірить, чи немає в системі вже такого ж зареєстрованого логіна, і якщо його не буде, то програма автоматично виконає вхід в систему, використовуючи ваші тільки що введені логін і пароль.
4
Зараз ви безликий користувач, і саме час надати життя вашого аккаунту. Отже, у вікні, програми, де вже все підвладне вашій управлінню, натисніть на кнопку «Особисті настройки», розташовану біля вашого порожнього аватара. Після цього в списку налаштувань виберіть «Змінити мій аватар ...». У вікні ви можете вибрати аватар з включеного набору різних логотипів Skype, а можете додати свій, для цього натисніть на кнопку «Відкрити ...» і виберіть картинку або фотографію на своєму локальному диску.
5
Тепер внесіть про себе більш детальну інформацію. Щоб зробити це, відкрийте також список зміни особистих налаштувань, як ви зробили це в кроці 4, і виберіть там пункт «Редагувати мої дані ...». У вікні, вкажіть своє місце проживання, дату народження, стать, адреса домашньої сторінки, залиште коротку інформацію про себе, додайте адреси електронної пошти і номери телефонів.