Як закрити дірку в пуховику.

Пуховики виготовляють з міцної зносостійкої тканини. Єдина серйозна загроза для неї - це механічні пошкодження. Але якщо застосувати фантазію, то можна закрити будь-яку дірку в пуховику, зробивши її непомітною.
Інструкція
1
Уважно огляньте пошкодження і визначте його характер. Дірка може мати рівні або нерівні краї. Від цього багато в чому залежить метод її виправлення.
2
Якщо поріз рівний, візьміть невеликий клаптик в колір тканини пуховика і змастіть його гумовим клеєм «БФ-6». Також можна використовувати «Супермомент», «Момент Кристал» або «Aquasure». Потім акуратно просуньте клаптик всередину дірки, сумістите краю і добре притисніть. Через деякий час клей затвердіє, і пошкодження буде усунуто.
3
Обробити рівні краї дірки можна також декоративним швом, наприклад, у вигляді зигзага. Для цього краще брати нитки в колір ткнути, або відрізняються на декілька тонів. Контрастний шов теж буде добре виглядати, якщо на пуховику є невеликі деталі і елементи подібного кольору.
4
Закласти дірку в пуховику, що має нерівні краї, трохи складніше. Хорошим способом є аплікація, фірмовий лейбл або бирка. Їх слід акуратно пришити поверх ушкодження.
5
У спеціалізованих магазинах можна придбати термонаклейки і з їх допомогою закласти дірку в пуховику. Для цього розмістіть пошкоджену ділянку тканини на плоскій поверхні і розташуйте на ньому наклейку. Потім добре пропрасуйте гарячою праскою через папір або тонку тканину.
6
Якщо пошкодження дуже велике, краї нерівні, а на поверхню вийшов пух, слід провести капітальний ремонт. В першу чергу слід позбутися зайвої пуху. Візьміть скотч і склейте їм краю зсередини дірки. Потім липкою стороною іншого відрізка скотча зберіть пушинки. Тепер виріжте два великих клаптя тканини, ідентичною тій, з якої зроблений пуховик. Спочатку намажте один гумовим клеєм, розмістіть з внутрішньої сторони ушкодження і притисніть краю дірки. Дочекайтеся повного висихання і наклейте інший клапоть із зовнішнього боку. Щоб латочка була красивою, можна вирізати її у вигляді якоїсь фігурки.