Як вставити картинку в лист. вставити фото в пошту інтернет.

Іноді коли ви пишіть електронного листа, виникає необхідність проілюструвати текст картинкою, діаграмою, таблицею. І зробити це потрібно безпосередньо в тілі листа, а не додати потрібні файли вкладенням. Ще кілька років тому вирішити таке завдання було під силу тільки програмістам або тим, хто міг безпомилково повторити їх інструкції. Тепер вставити картинку в лист може кожен.
Вам знадобиться
  • Поштовий клієнт
  • Комп'ютер або ноутбук
Інструкція
1
Поштова програма Mozilla Thunderbird.Создаем нове повідомлення. В меню повідомлення зверху вибираємо вкладку "Налаштування". У ній знаходимо підміню «Формат». Вибираємо пункт «Форматований текст (HTML)». У графічному меню, розташованому під графою «Тема», натискаємо на піктограму з зображенням картінкі.В випадаючому меню вибираємо «Зображення» .Залишається тільки вибрати файл, який ви хочете вставити в текст листа, і натиснути на ОК.
2
Поштова програма The Bat! Створюємо нове сообщеніе.Снізу знаходимо кнопку «Тільки текст» і натискаємо на неё.В випадаючому меню вибираємо «Тільки HTML» або «HTML/Простий текст» .В графічному меню зверху шукаємо піктограму «Картинка ».Находім потрібний вам файл і вставляємо в тіло листа.
3
Поштова програма Microsoft Outlook.Создаем нове сообщеніе.В меню листи зверху вибираємо вкладку «Формат» Вибирайте пункт «HTML» .В графічному меню натискаємо на піктограму з зображенням картинки і написом «Малюнок» Вибирайте потрібний файл і натискаємо на ОК.В Microsoft Outlook 2007 для того, щоб вставити картинку, потрібно буде вибрати пункт у верхньому меню «Вставка». У випадаючому меню «Малюнок» вибрати «Картинка», знайти і вставити файл.
4
Поштова скринька Gmail.На сьогоднішній день це єдиний сервіс пересилки електронної пошти, що дозволяє вставити картинку в тіло листа, а не відіслати її вложеніем.Откриваем пошту Gmail, створюємо пісьмо.В правому верхньому куті натискаємо посилання «Настройки» .В розпочатому меню вибираємо останній пункт «Експериментальні функції» .У довгому списку запропонованих функцій знаходимо «Вставка картинок» і вибираємо «Включити» .Нажімаем на «Зберегти зміни» .В шаблоні листи зліва знаходимо «Розширене форматування». Вибіраем.Появляется панель з піктограммамі.Теперь залишилося тільки натиснути на піктограму «Вставити зображення», вибрати файл і відправити листа з картинкою, вставленої в тіло самого письма.
Корисна порада
Ви можете вибрати не тільки фото або картинку, що знаходиться на вашому комп'ютері, але і вказати шлях до графічного файлу, розміщеному в мережі.
Зробити фотографію сьогодні не складає труднощів. Для цього не потрібно придбавати фотоапарат або ходити в фотоательє - достатньо, наприклад, мати стільниковий телефон. Деякі із зроблених самостійно знімків хочеться зберегти і навіть як-небудь красиво оформити. На жаль, далеко не кожен з тих, хто може зробити знімок, вміє красиво малювати за допомогою комп'ютера. Однак можна скористатися будь-якою готової високохудожньої картинкою і вставити в неї потрібну фотографію.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор MS Paint.
Інструкція
1
Скористайтеся для цього графічним редактором Paint - це додаток за замовчуванням встановлюється разом з операційною системою Windows. Для його запуску скористайтеся посиланням в головному меню ОС або натисніть гарячих клавіш Win + R, введіть команду mspaint і натисніть Enter.
2
Завантажте в Paint картинку, яка буде фоном для фотографії. Для цього, увійшовши меню програми клацанням по синій кнопці без напису в лівому верхньому кутку вікна програми, виберіть рядок «Відкрити». Цій команді призначено поєднання клавіш Ctrl + O - можете використовувати і його. За допомогою запуститься діалогу знайдіть в комп'ютері потрібний файл і натисніть кнопку, на якій і тут повторена команда «Відкрити».
3
Клацніть по піктограмі з написом «Вставити» в меню графічного редактора - вона поміщена на активну за замовчуванням вкладку "Головна". В випав списку всього з двох рядків виберіть пункт «Вставити з». Знову запуститься той же самий діалог, що і в попередньому кроці. На цей раз знайдіть файл, який містить вставляється фотографію, і двічі клікніть його. В результаті знімок буде поміщений редактором поверх фонового зображення і обрамлений прямокутної пунктирною рамкою, на кожній стороні якої будуть розміщені по три вузлові точки.
4
Відрегулюйте розміри і позицію фотографії на фоновому зображенні. За допомогою курсору миші її можна переміщати при натиснутій лівій кнопці, а пересуваючи вузлові точки на рамці, ви будете змінювати величину і пропорції знімка. Будьте уважні - після клацання по фоновому зображенню за межами вставленої картинки, рамка зникне і більше у вас не буде можливості проводити маніпуляції з її розмірами і позиціонуванням.
5
Відкрийте ще раз меню редактора клацанням по синій кнопці в лівому верхньому кутку вікна програми і перейдіть в розділ «Зберегти як». Виберіть один з графічних форматів для нового файлу, а потім в діалозі вкажіть його назву, місце зберігання і натисніть кнопку «Зберегти».