Як мазати горло люголем. Як виглядає горло якщо спалити Люголя.

Люголь - це антисептичний лікарський препарат, використовуваний в отоларингології для лікування інфекційних і запальних захворювань. Він складається з глицерола, йоду і йодиду кальцію. Застосовують люголь для змазування слизової оболонки горла, глотки і гортані. Свою назву препарат отримав на честь французького лікаря Жана Люголя, який запропонував його в 1829 році.
Вам знадобиться
  • - стерильна вата;
  • - тонка паличка;
  • - розчин люголя.
Інструкція
1
Перед початком лікування ознайомтеся з дією цього препарату. Хоч це і не обов'язково, але інтересно.Главним діючою речовиною препарату є молекулярний йод, який чинить бактерицидну дію відносно патогенних грибів і дріжджів, грам-позитивною і грам-негативної флори, а також, пригнічує стафілококову флору. При нанесенні на слизову оболонку горла йод надає резорбтивна дія. Він активно впливає на обмін речовин, бере участь у синтезі Т3 і Т4, підсилює процеси дисиміляції і володіє протеолітичних дією. Йодид калію, що входить в препарат, допомагає йоду краще розчинятися у воді. Гліцерол перешкоджає застою рідини в запалених тканинах, знижує їх набряклість і утворює на поверхні слизових захисну плівку. Люголем успішно лікують інфекційно-запальні захворювання слизової оболонки горла і глотки у дітей і дорослих - ангіну, хронічний тонзиліт, фарингіт, атрофічний риніт, гнійний отит та інші захворювання.
2
Для лікування горла люголем вам знадобляться стерильний ватний тампон і дерев'яна або залізна тонка паличка. Візьміть ватний тампон і намотайте його на паличку. Рясно змочіть його розчином і ретельно змастіть горло, глотку і гортань.
3
Спочатку ви можете відчути печіння. Це буде означати, що люголь почав свою дію. Потерпіть, печіння пройде через деякий час, і ви відчуєте значне поліпшення.
4
Змащувати горло люголем потрібно від 3 до 6 разів на добу, залежно від тяжкості захворювання (якщо ваш лікар не призначив інакше).
5
Як правило, люголь переноситься добре. Проте в деяких випадках, якщо у вас підвищена чутливість до йоду або в разі передозування можуть спостерігатися алергічні реакції у вигляді кропивниці або нежиті. У цьому випадку слід припинити вживання препарату і звернутися до лікаря.
6
Люголь протипоказаний при підвищеній чутливості до йоду та інших компонентів препарату. Якщо у вас є захворювання нирок, печінки або дерматити, перед застосуванням засобу повідомте про це вашому лікареві.
7
Люголь представляє потенційну небезпеку для плода під час 2-3 триместру вагітності, якщо вживати його більше 4 днів. Йод потрапляє в молоко матері і впливає на функцію щитовидної залози малюка. Тому, в вагітність і в період лактації, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед вживанням препарату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tpWg2d-l4yg