Як лікувати відкриту рану.

Відкриті рани представляють серйозну загрозу здоров'ю і життю людини і завжди вимагають негайного лікування. Комплекс необхідних медичних процедур визначається залежно від ступеня пошкоджень.
Інструкція
1
В першу чергу зупиніть кровотечу. Для цього слід накласти щільну пов'язку, що давить на поверхню рани, а при необхідності затиснути кровоточить артерію. У разі, коли рана знаходиться на руці або нозі, підніміть кінцівку. Джгут накладайте тільки при сильній кровотечі.
2
Серйозна рана, яка спричинила за собою пошкодження судин або внутрішніх органів, вимагає невідкладного хірургічного втручання. Терміново зверніться до фахівців.
3
Хворому слід ввести ін'єкцію сироватки проти правця (1500 - 3000 АЕ) або серцевий засіб. Можливо, буде потрібно дати кисень або нашатирний спирт.
4
Невелику ранку обробіть антисептиком. Для цієї мети можна використовувати розчин Фурациліну або Хлоргексидину. Також можна розтовкти таблетку Стрептоцідіна і отриманим порошком присипати поврежденіе.В як антисептик часто застосовують тривідсотковий розчин перманганату калію, тривідсотковий розчин перекису водню і двохвідсотковий розчин хлораміну.
5
Якщо по близькості немає названих антисептиків, обробіть краю відкритої рани п'яти-або десятивідсотковою Сінтміціновой маззю або звичайної зеленкою. Ні в якому разі не використовуйте йод, так як він може привести до серйозних опіків.
6
Забинтуйте рану і щодня робіть перев'язку.
7
У лікуванні гнійних відкритих ран можуть допомогти народні засоби. Наприклад, двічі в день прикладайте зріз листочка алое (столітник) до пошкодження. Він відмінно витягує гнійні освіти, дуже скоро ваша ранка очиститься. Після цього змастіть поверхню маслом обліпихи для якнайшвидшого загоєння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IC5n-X2qq3k
Корисна порада
Лікувати відкриту рану слід акуратно й уважно. Щоб уникнути попадання інфекції в кров, завжди використовуйте стерильні інструменти і матеріали.