Як зібрати машинку на пульті управління. дивитися безкоштовно машинки на пульті управління без бензину.

Зараз у машинки грають не тільки діти. Багато дорослі люди колекціонують маленькі точні копії реальних автомобілів або купують моделі на радіокеруванні. Однак на полицях магазину не завжди є ті варіанти, які можуть задовольнити ваші вимоги. У такому випадку краще всього зібрати машинку на пульті управління своїми руками. Як же зробити це?
Вам знадобиться
  • Шасі, колеса, набір маленьких викруток, інструкції до комплектуючих, електромотор, корпус.
Інструкція
1
Збирання машинки на пульті управління має кілька плюсів. Ви не тільки заощадите гроші, але й зможете зробити саме таку машинку, яку ви хочете. Насамперед визначитеся з розміром суми, яку ви готові витратити. Асортимент запчастин і типів машинок дуже великий, розкид цін також дуже великий. Коли сума буде визначена, то приступите до розробки невеликого плану споруди. Вирішіть, яку саме машинку ви хочете. Можна зробити її просто на дротовому пульті управління, а можна використовувати радіоуправління, яке буде коштувати трохи дорожче.
2
Оберіть шасі для вашої майбутньої машинки. Зараз можна знайти величезну кількість різних шасі, причому всі вони взаємозамінні. При покупці зверніть увагу на якість деталей. Не повинно бути вкраплень і зазубрин на пластмасових деталях. Передні колеса повинні легко повертатися. Разом з шасі зазвичай продаються колеса. Їм також варто приділити велику увагу. Найкраще купувати коліщатка з гумою, так як пластмасові володіють дуже поганий зчіпкою з поверхнею.
3
Наступний крок - вибір мотора. Це найважливіший крок, так як ви вибираєте серце вашої майбутньої машинки. Від нього багато в чому будуть залежати динаміка і технічні характеристики майбутньої моделі. Є два типи моторчиков для моделей - електричні та бензинові. Електричні моторчики невибагливі в обслуговуванні і мають відносно невисокою ціною. Вони дуже економічні, так як харчуються від акумуляторів, які легко заряджати. Бензинові двигуни володіють більшою потужністю, проте коштують дорожче і вимагають ретельного догляду. Та й спеціальне паливо має значну ціну. Якщо ви новачок в моделюванні, то сміливо вибирайте електромотор. Ви заощадите гроші і час.
4
Тепер потрібно визначитися, якого типу буде управління - проводове або бездротове. Провідне управління дешевше, але машинка буде кататися тільки в радіусі, рівному довжині дроти. Радіоблок коштує трохи дорожче, але дозволяє керувати автомобілем на відстані покриття антени. Найкраще трохи переплатити і купити радіоблок. Також задумайтеся про корпусі вашого автомобіля. На полицях магазину ви зможете знайти корпусу практично всіх сучасних моделей авто. Також ви можете зробити корпус за своїм власним унікальному ескізу.
5
Тепер необхідно зібрати всі комплектуючі. Візьміть шасі і прикріпіть моторчик і радіоблок. Встановіть антену. Разом з комплектуючими вам повинні продати інструкцію по збірці, в якій ви детально зможете знайти схему з'єднання частин. Встановіть акумулятори та антену. Відрегулюйте роботу мотора. Коли все буде синхронно працювати, прикріпіть корпус автомобіля на шасі. Тепер залишається тільки прикрасити машинку на свій смак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_-58d3zhC6g