Як зав'язувати вещмешок. Як правильно завазивать веш мішок.

Речовий мішок в деяких життєвих ситуаціях - річ необхідна. У нього можна скласти одяг, ліки, їжу, вирушаючи, наприклад, в похід. Настільки ж необхідний він і в армії. Утруднення може викликати питання, як зав'язувати цей аксесуар.
Вам знадобиться
  • -вещмешок.
Інструкція
1
Покладіть наявний у вас речовий мішок перед собою. Уважно огляньте його. Для того щоб правильно зав'язати вещмешок , треба знати, як він улаштований. Деталь, яка повинна цікавити більше за інших, являє собою мотузку, кінці якої прив'язані до різних краях дна. Саме завдяки цій мотузці, матеріалу, з якого вона зроблена, і міцності, вещмешок не може випадково розв'язатися в самий невідповідний момент. Весь процес зав'язування речового мішка зводиться до кількох діям з даною мотузкою.
2
Просуньте руку в мотузку. Ваша рука повинна розташовуватися строго долонею вниз. Це необхідно для того, щоб ви могли надалі спорудити петлю. Після того як ваша рука виявилася посередині мотузки, нахиліть долоню і акуратно візьміть в неї праву і ліву частини мотузки.
3
Зверніть увагу на ту її частину, яка знаходиться на вашій руці, тобто поверх неї. Якщо ви все робите правильно, то після того як ви взяли праву і ліву частини мотузки, вона повинна спуститися під захоплення, тобто виявитися внизу. Таким чином, виходить петля. Її також називають «глухий», тому що без сторонньої допомоги вещмешок, затягнутою за допомогою такої петлі, не може бути розв'язаний.
4
Після того як у вас вийшла петля, зберіть верхню частину речового мішка разом, щоб позначити місце, де слід перебувати петлі. Надіньте і затягніть її на наміченому місці і перевірте, чи не розв'язується чи речовий мішок. Якщо ні, то, значить, ви все зробили правильно і вещмешок зав'язаний вірно. У тому випадку, якщо петля розходиться, спробуйте повторити свої дії.
5
Зверніть увагу на те, що не будь-яка мотузка буде триматися настільки ж міцно, як ті, що призначені для речового мішка. Тому, у разі її пошкодження або виходу з придатного для експлуатації стану, підберіть їй аналогічну заміну.