Як підключитися до віддаленого доступу.

Віддалений доступ - дуже зручна функція для тих, хто працює і в офісі та вдома. Налаштувати віддалений доступ до робочого столу другого комп'ютера можна дуже просто і швидко. Для цієї мети існує велика кількість спеціальних програм. Розглянемо процес підключення віддаленого доступу на прикладі однієї з них.
Вам знадобиться
  • Буде потрібно утиліта TeamViewer, ID комп'ютера, до робочого столу якого ви збираєтеся підключатися, а також пароль доступу до нього. Нагадаю, що процес підключення віддаленого доступу можливий тільки за згодою власника другого комп'ютера (якщо ви, наприклад, підключаєтеся до ПК свого колеги або друга). В іншому випадку це вже буде розглядатися як спроба несанкціонованого доступу.
Інструкція
1
Утиліта TeamViewer вільно розповсюджується, скачайте її і встановіть її на свій ПК. З цим завданням можна впоратися легко і просто: програма важить дуже мало і гранично проста в установці.
2
Після запуску утиліти перед вами відкриється діалогове вікно. У ньому ви побачите не тільки дані свого комп'ютера, але і рядок, в яку потрібно вписати ID другого комп'ютера, до якого ви підключаєтеся. Цей ID вам повинен надати ваш колега/друг. У тому випадку, якщо ви підключаєтеся до свого другого ПК, ці дані вам відомі.
3
Перейдіть до наступного етапу - вибору способу підключення. Програма запропонує кілька варіантів, виберіть один з них і натисніть кнопку «Підключитися».
4
Перед вами відкриється наступне діалогове вікно. У ньому потрібно ввести пароль доступу до другого віддаленого ПК. В даному випадку схема та ж: якщо це чужий комп'ютер пароль повинен надати його власник, якщо це ваш ПК - пароль відомий.
5
Якщо дана дія успішно виконано, на вашому робочому столі з'явиться друга панель - це робочий стіл другого віддаленого ПК. Завдання виконано, віддалений доступ встановлений.
Зверніть увагу
При підключенні віддаленого доступу можна скачувати на свій комп'ютер будь-яку інформацію з другого ПК.
Корисна порада
Ви можете вибрати будь-яку іншу програму, утиліта TeamViewer одна з найлегших і простих у застосуванні.
Якщо ви працюєте на двох комп'ютерах, і, особливо, в тих випадках, коли вони знаходяться на різних територіях, вам може знадобитися зв'язок з другим ПК. Отримати віддалений доступ до робочого столу другого комп'ютера цілком можливо. Для цього можна скористатися спеціальної програми. Давайте розглянемо, як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Для того щоб підключитися до робочого столу другого комп'ютера вам буде потрібно отримати на це підключення згоду його власника, а також його id, пароль і програма TeamViewer.
Інструкція
1
Скачайте програму TeamViewer і встановіть її до себе на комп'ютер.
2
Запустіть TeamViewer. У новому вікні ви побачите свої дані, а також графа, в яку потрібно ввести id другого комп'ютера - його вам повинен сказати ваш партнер.
3
TeamViewer запропонує вам різні варіанти підключення. Виберіть той варіант, який вам більше сподобається. Натисніть на «Підключитися».
4
У вікні введіть пароль доступу до другого комп'ютера - його також візьміть у вашого колеги.
5
На робочому столі свого комп'ютера ви побачите робочий стіл комп'ютера свого партнера. Процес закінчено, ви підключили віддалений робочий стіл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OrWBbDxvFXA
Зверніть увагу
Ви можете скористатися і іншою програмою для підключення віддаленого робочого столу, зараз таких програм досить багато. TeamViewer одна з найбільш доступних і простих у використанні.
Корисна порада
Після підключення ви зможете також працювати з файлами другого комп'ютера, і навіть скачувати їх до себе.