Як розвинути терпіння.

Кожна людина має право на свої недоліки і негативні сторони. Однак деякі не вітається суспільством риси характеру можуть доставляти незручність в повсякденному житті, і в цьому випадку з ними доводиться боротися. Так, існує кілька способів, що дозволяють розвинути терпіння навіть у дорослого і сформованого людини.
Інструкція
1
Скористайтеся найдієвішим і перевіреним часом радою: привчіть себе рахувати до десяти щоразу, коли ви відчуваєте, що витримка вам ось-ось змінить. Змушуйте себе повільно проговорити про себе все цифри від одного до десяти, і тільки потім говорите те, що збиралися. Навіть якщо за цей час слова не зміняться, емоційний тон і забарвлення їх будуть іншими.
2
Запишіться на курси йоги і медитації: на цих заняттях вам забезпечена і теоретична тренування, яка допомагає осягнути секрети спокою і вміння абстрагуватися від суєтності світу, і можливість позбутися від частини накопичилася енергія не через емоційні виплески, а через фізичні вправи.
3
Зверніться до навчань, що споруджують терпіння в ряд найголовніших чеснот людини. Необов'язково стає адептом того чи іншого вірування, зачерпніть з них те, що відноситься до виховання потрібного вам якості.
4
Доводите будь-яку роботу до кінця. Пішовши у себе на поводу і кинувши щось, поверніться до цього через деякий час. Поступово перерви стануть коротшими, а незабаром і зовсім зникнуть. Змушуйте себе повертатися, і незабаром ваша позиція зміниться. Постійний гніт невиконаного справи стомлює, і ви будете прагнути виконати все з першого разу, щоб не було потрібно відновлювати діяльність знову і знову.
5
Використовуйте принципи дихальної гімнастики, щоб розвинути терпіння. Виділіть декілька хвилин з ранку, щоб спробувати виконати хоча б одну вправу. Результати не змусять себе чекати, і незабаром ви захочете освоїти весь комплекс. Не починайте робити відразу все, щоб це не перетворилося в неприємне обов'язкове дійство, втягуйтеся поступово, і це не заподіє вам незручності.
6
Балуйте себе на пам'ятних рубежах, - тим, що приносить вам задоволення. Дозвольте собі тістечко, просто напишіть на аркуші паперу: "Сьогодні я не нагрубив в трамваї", і повісьте його на дзеркало. Або дозвольте собі розслабитися за переглядом улюбленого фільму.
7
Знайдіть час для нового захоплення, яке вимагатиме від вас терпіння і посидючості. Варіантів безліч: це може бути бісероплетіння, збирання пазлів, складання моделей кораблів або автомобілів і багато іншого.
Терпіння - це така якість, яка неодмінно має бути присутнім в людях. Саме за допомогою нього можна домогтися багато чого в житті, в тому числі в кар'єрі. Є такий тип людей, які не можуть довести розпочату справу до кінця і кидають все на півдорозі. Саме ця помилка дуже сильно впливає на подальше просування не тільки в роботі, але і в житті. Саме тому важливо виробити в собі терпіння.
Інструкція
1
Поставте собі мету - не здаватися. Ідіть напролом, навіть якщо у вас щось не виходить. Намагайтеся знайти вихід із ситуації, головне - не опускайте руки і повторюйте собі: «Я зможу це зробити, я доведу цю справу до кінця». Ви можете приступати до виконання справи в декілька етапів, тобто як ви тільки відчуєте, що терпіння сходить на «ні», кидайте його, але тимчасово. Назавтра знову намагайтеся його довести до кінця.
2
Відразу говорите собі, що справа, за яку ви беретеся, буде нелегким. Помилка деяких людей полягає в тому, що вони сподіваються, що все буде легко і піде «як по маслу». Але коли дійсність, а саме проблеми і труднощі, осягають їх, вони втрачають терпіння і роблять крок назад.
3
Постійно мотивуйте себе, поставте собі цілі і прагнете до їхнього досягнення. Але врахуйте, що джерело мотивації повинен бути настільки сильним, щоб ви не дали собі «спуску». Постійно думайте про поставлену задачу.
4
Не засмучуйтеся після невдачі. Пам'ятайте, що люди вчаться на помилках. Проаналізуйте свої помилки і надалі намагайтеся їх не допускати.
5
Знайдіть те коло спілкування, який буде вас час від часу «підстьобувати», «підштовхувати». Дуже добре, якщо люди, що входять до його складу, будуть і досвідчені - тим самим вони допоможуть вам, підкажуть в якихось ситуаціях.
6
Щоб виробити терпіння, відвідайте курси йоги і медитації. Саме там вчать людей стійкості, терпінню і спокою.
7
Як тільки ви відчуєте, що готові все кинути - зупиніться, дайте собі відпочити. Ви можете погуляти на свіжому повітрі, якщо вільного часу мало - закрийте очі, подихайте рівно і спокійно, порахуйте до десяти.
8
Також ви можете знайти собі хобі, яке вимагає терпіння, наприклад, вишивка хрестиком, малювання, складання конструкторів і т.п. Обов'язково хваліть себе за виконану роботу.