Як намалювати картину на стіні. Як малювати на стіні своїми руками.

Інтер'єрна розпис - унікальна можливість зробити ваш будинок гарніше й оригінальніше. Багатьох людей не влаштовують готові малюнки на шпалерах, які можна купити в магазині, їм хочеться прикрасити стіни красивим орнаментом, створеним вручну, або картиною, щоб зробити вигляд свого житла унікальним. Розписати стіни при бажанні зможе навіть людина, не має художньої освіти.
Інструкція
1
Існують різні техніки інтер'єрної розпису. Іноді, коли перед художником стоїть завдання намалювати складну і велику картину , на стіну клеїться ґрунтований полотно для живопису, але найчастіше стіни розписують поверх фінішної штукатурки, на яку нанесений зміцнює грунт.
2
Для початку обов'язково підготуйте поверхню стіни для малювання - очистіть стіну від старої фарби, пилу, бруду і крохкої штукатурки, а потім вирівняйте поверхню стіни, покрийте її новим шаром штукатурки, а потім проведіть фінішне вирівнювання шпаклівкою або художньої штукатуркою.
3
За художньою штукатурці вже можна малювати. Також ви можете наклеїти на вирівняну стіну однотонні шпалери під фарбування. Поверхня стіни покрийте тонким шаром акрилового грунту для найкращого зчеплення фарби зі стіною.
4
Ретельно продумайте ідею оформлення стіни і розробіть ескізи малюнка. Якщо ви ніколи не малювали, найкращим методом декорування стін для вас буде трафарет. Його ви можете виготовити самостійно, а можете придбати в інтер'єрних магазинах готовий трафарет з потрібним візерунком.
5
Також вам будуть потрібні фарби потрібних відтінків, трафаретний клей, поролонова губка і папір, щоб закрити підлогу. Укрийте підлогу папером або плівкою, а потім на зворотну сторону трафарету розпорошите аерозольний клей.
6
Зафіксуйте трафарет на стіні, щільно притиснувши його за допомогою аркуша паперу, а потім змішайте на палітрі фарби, щоб отримати відповідний колір, яким ви хочете намалювати візерунок. Тепер візьміть палітру зі змішаними відтінками, наберіть на губку мінімальна кількість фарби і починайте акуратно втирати фарбу в трафарет.
7
Для декоративного ефекту ви можете нижню частину візерунка покрити фарбою іншого відтінку, а потім створити плавний перехід між квітами. Використовуйте якомога менше фарби в зафарбовуванні трафарету. Поступово наведіть трафарет по стіні, поки вона не буде пофарбована по всьому периметру. Відокремлюйте трафарет від стіни акуратно, коли ви будете впевнені в тому, що фарба вже висохла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sGe9PLu5km4