Як нарізати папір.

При роботі з палітурними матеріалами необхідно вміти рівно і якісно нарізати папір , щоб готова пачка була акуратною і симетричною. Для нарізування паперу, яка згодом буде переплетена, використовуйте спеціальну металеву лінійку або куточок, а також гостро заточений на верстаті палітурний ніж. Нарізайте папір тільки на рівній поверхні, а також стежте за тим, щоб не травмувати себе гострим ножем.
Інструкція
1
Покладіть пачку паперу на гладку поверхню - наприклад, на лист шліфованої фанери, а потім по лінійці накресліть дуже гострим олівцем лінію, по якій ви будете розрізати папір. Зіставте з цією лінією металевий куточок і притисніть його широко розведеними пальцями лівої руки до паперу якомога сильніше.
2
Візьміть ніж в праву руку, чотирма пальцями обхопіть рукоять, а вказівний палець покладіть на верхній край леза. Поставте ніж під кутом в 30-40 градусів по відношенню до поверхні столу, а потім посуньте його у напрямку до себе так, щоб лівий край леза був притиснутий до полиці куточка і не зсувається в бік.
3
Для того щоб розрізати товсту пачку паперу, потрібно кілька разів проводити ножем по краю лінійки, при цьому продовжуючи утримувати її щільно на тому місці, на якому вона була спочатку, щоб всі листи були розрізані на одному рівні.
4
Роблячи один рух ножем, ви розрізаєте кілька аркушів. Чим тонше папір, тим більше аркушів ви зможете розрізати за один раз. Розрізаючи папір, не тисніть надто сильно на ніж - це погіршує якість готової роботи і витрачає ваші сили.
5
Ріжте папір краєм ножа, який знаходиться в 15-20 мм від кінчика леза. Для того щоб напрацювати техніку правильного розрізання паперу, починайте вчитися на невеликій стопці, товщина якої не перевищує 4-5 мм.
6
Потім додайте до стопці папір, щоб її товщина сягала 12-15 мм. Поступово ви навчитеся рівно і акуратно нарізати і більш товсті стопки паперу.