Як підключити бездротовий інтернет.

У наш час мобільність цінується як ніколи раніше. Мобільний телефонний зв'язок давно міцно увійшла в наше життя, але зараз настає нова ера. Ера мобільного інтернету. Інтернет з прив'язкою до кабелю залишився в минулому, сьогоднішній інтернет передається в буквальному сенсі слова по повітрю.
Інструкція
1
Для початку подумайте, який ступінь мобільності ви хотіли б отримати для свого інтернету. Якщо ви хочете вільно пересуватися з ноутбуком в межах квартири - це одна розмова, а якщо хочете перевіряти робочу пошту, лежачи на піщаному пляжі, зовсім інший.
2
Для того, щоб мати можливість виходу в інтернет зі свого комп'ютера з будь-якої точки країни, а може навіть і земної кулі, вам знадобиться USB-модем якогось провайдера стільникового зв'язку. Разом з покупкою модему ви купуєте і cім-карту, підключену до спеціальним тарифом мобільного інтернету. Якщо у вашому регіоні вже набула поширення UMTS-технологія, то швидкість інтернету обіцяє бути пристойною, але, як правило, мобільний інтернет через стільникового оператора не відрізняється особливими швидкостями, та й коштує він теж чимало. Уважно прочитайте умови договору при його укладенні. Зазвичай провайдери надають якийсь обсяг трафіку за певну суму в місяць, кожен же мегабайт понад обумовлений обсягу може коштувати додаткових грошей. Мобільний бездротовий інтернет від стільникового провайдера може стати хорошим виходом в робочих ситуаціях, коли буває необхідно перевірити пошту, провести нараду або знайти якусь інформацію в мережі, але для масштабної діяльності як, наприклад, перегляд фільмів онлайн, він навряд чи підходить.
3
Якщо ж ви хочете дивитися фільми на кухні, читати книги з КПК в спальні, або просто гортати форум, зручно влаштувавшись на дивані з ноутбуком, то вам краще підключити бездротову домашню мережу, засновану на технології Wi-Fi. Центром такої бездротової мережі стане спеціальний роутер-маршрутизатор, підключений до кабелю, через який в ваш будинок поступає звичайний інтернет. Всі налаштування мережі заздалегідь забиваються в маршрутизатор. Якщо маршрутизатору дати дозвіл працювати в режимі Wi-Fi, то всі прилади в межах досяжності, оснащені Wi-Fi-приймачем, отримають можливість виходу в інтернет. Налаштовуючи домашню бездротову мережу, не забувайте про безпеку. Обов'язково поставте шифр на безпроводового (різновиди шифру маршрутизатор сам запропонує вам в процесі настройки), і видайте користувачам мережі, яким ви дозволяєте підключатися до роутера, ключ шифру. В іншому випадку до вашої мережі бездротовим способом зможе під'єднатися хто завгодно. Не дозволяйте чужим людям користуватися вашим інтернетом: в деяких випадках це може привести до досить неприємних наслідків.