Як вирости за літо. дитина за літо не виріс.

Коли настає довгоочікуване літо , діти та підлітки, як правило, виїжджають з галасливого і запорошеного міста на відпочинок. Хтось - в село, хтось - на курорт, але основні бажання всіх хлопців схожі: як слід відпочити і вирости. І, якщо з першою частиною першочергових завдань все більш-менш зрозуміло, то другу реалізувати складніше.
Вам знадобиться
  • шведська стінка,
  • стілець зі спинкою.
Інструкція
1
Ведіть активний спосіб жізніФізіческая активність сприяє зростанню людини. Можна вибрати волейбол, баскетбол, плавання - це найбільш поширені види спорту для бажаючих вирости. Обов'язкова умова - регулярні тренування, тільки тоді результат буде позитивним. Однак зловживати заняттями не варто - це може привести до зворотного результату і уповільнити зростання.
2
Робіть спеціальні вправи для ростаОднім з таких вправ є заняття на турнікеті. Даний метод полягає в тому, щоб декілька разів на день підходити до турнікета або шведській стінці і висіти на витягнутих руках або підтягуватися протягом 15 хвилин. Цей спосіб вирости має як прихильників, які запевняють, що він працює, і за допомогою нього можна вирости на 10-15 сантиметрів за кілька місяців, так і ярих супротивників, які впевнені, що особливого ефекту він не дає, а виростає людина з інших причин .Існують та інші вправи. Наприклад, обертання хребта. Голова і спина знаходяться в одній площині і обертаються до упору, ноги ж залишаються без руху. Повторити повороти в кожну сторону 15-20 раз.Еще одна вправа виконується на стільці. Обхопивши руками спинку стільця, постарайтеся підборіддям дістати до живота. Потім спина випрямляється, і відбуваються нахили назад, при цьому потилицю повинен тягнутися до спини.
3
Вживайте більше вітамінів і мікроелементовНа зростання в першу чергу впливає вітамін А. Відповідно, потрібно вживати більше морквини, печінки, яєчного жовтка і вершків. Однак цей вітамін є жиророзчинних, тому для того, щоб він добре засвоювався, потрібно приймати його разом з жірамі.Не потрібно забувати і про вітамін D, який відповідає за ріст кісток. Він виробляється під дією сонячних променів, відповідно, потрібно більше гуляти. Однак цього недостатньо організму, тому слід приймати додатково сардину, лосось, риб'ячий жир і молоко.За зростання відповідальний і вітамін В. Його можна знайти в сухих дріжджах, молоці, горіхах і більшості овочів. «Ворогами» цього вітаміну, що руйнують його, є алкоголь, кофеїн і теплова обработка.І, звичайно, прямий вплив на зростання надає кальцій, що міститься в молочних продуктах. При нестачі даного мікроелемента значно збільшити зростання буде проблематично.
Зверніть увагу
Зростання можливе доти, поки в кістках є хрящові прошарку, які можна побачити на рентгені. Людина може рости до 27 років, після чого його зростання починає скорочуватися приблизно на 1,2 мм щорічно.