Як зв'язати зайчика.

В'язані іграшки зберігають у собі тепло рук майстрині, яка їх виготовила і вклала в них свої емоції, реалізуючи свої творчі ідеї та задуми. Ви можете спробувати виготовити в'язану іграшку, яка не відніме у вас багато часу - для того щоб зв'язати виїзного зайку , вам буде потрібно мідний дріт для каркаса іграшки, а також гачок і пряжа різних кольорів.
Інструкція
1
Для початку скрутіть з дроту каркас іграшки - окремо виготовте каркас тулуба з руками і ногами, а окремо виготовте два каркаса для довгих вух зайця. Наберіть на гачок ланцюжок з двох повітряних петель, а з другої петлі вивяжіте шість стовпчиків без накиду.
2
В'яжіть стовпчиками без накиду по колу, роблячи рівномірні надбавки, а потім убавкі петель - так, щоб у вас вийшла заготовка довгастої порожнистої всередині голови. Чи не довязивайте до кінця - залиште внизу отвір, через яке ви наб'єте голову наповнювачем. Зв'язавши голову, переходите до в'язання вух.
3
Наберіть 25 повітряних петель гачком, а потім пров'яжіть така ж кількість стовпчиків без накиду в кожну петлю рожевими нитками. Поміняйте колір ниток на білий і повторіть те ж саме - зв'яжіть ланцюжок з повітряних петель і обв'яжіть її стовпчиками без накиду.
4
Складіть разом дві частини вуха і з'єднайте їх, обв'язавши стовпчиками без накиду. Зв'яжіть друге вухо. Всередину кожного вуха вставте каркасну дріт, а потім приєднайте вуха до голови. Набейте голову холофайбером і вставте в її нижній отвір верхній край каркаса тулуба зайця. Зашийте отвір.
5
Навколо каркаса пров'яжіть шість стовпчиків без накиду, а потім обв'яжіть тулуб по колу. Обв'язавши тулуб, переходите до лап - підійміть навколо кожної лапи по п'ять стовпчиків без накиду і обв'яжіть їх, злегка розширюючи донизу. Розширюючи лапи, робіть прибавки петель.
6
Повністю обв'язавши тулуб з лапами, одягніть зайця - зв'яжіть йому майку і шорти, надіньте їх, а потім зробіть фінальний штрих - вишийте оченята і ніс.
Крючком зв'язати можна не тільки ажурні серветки, а й кумедні іграшки. У рік Зайця сам випадок велів спробувати пов'язати гачком справжнісінького зайця.
Вам знадобиться
  • Мідний дріт в оплітці різної товщини для каркаса;
  • Нитки білого і рожевого кольору;
  • Синтепон;
  • Гачок №3;
  • Плоскогубці.
Інструкція
1
Зробимо з дроту каркас тулуба зайця, на кінцях лап робимо великі петлі, для виразності іграшки.
2
в'яжемо голову. Наберемо ланцюжок з 4 повітряних петель і замкнемо її в кільце. Далі в'яжемо по колу стовпчиками без накиду, спочатку додаючи, а після, збавляючи петлі для того, щоб голова була співмірна приготовленому тулубу. Залишаємо невелику дірочку, щоб можна було набити голову і приєднати деталі.
3
в'яжемо вушка з ниток рожевого кольору. Набираємо ланцюжок з 25 повітряних петель і повертаємося по ній назад, вив'язуючи з кожної петлі стовпчик без накиду.
4
Аналогічно з білих ниток в'яжемо задню частину вушка. Складовими білу і рожеву частини разом і з'єднуємо їх, обв'язавши по краю стовпчиками без накиду.
5
З тонкої мідної проволоки робимо каркас вушка, склавши дріт удвічі і вставивши в отриманий мішечок. Усередині дріт можна закріпити ниткою. З цієї ж технології роблять друге вушко.
6
перекрутити кінці дроту кілька разів - зафіксуємо довжину вуха. Вставивши кінці дроту в деталь голови, перекрутити повністю кінці дроту як показано на малюнку. Приєднуємо також друге вухо. Використовуючи кінці ниток, пришиємо вуха до голови за допомогою гачка.
7
Заполним голову синтепоном і з'єднаємо каркас тулуба з головою, як показано на малюнку. За допомогою ниток фіксуємо каркас усередині голови. Провязав потрібну кількість петель, закриваємо отвір.
8
З петель основи голови пров'язуємо 6 стовпчиків без накиду і продовжуємо в'язати їх по колу. Дійшовши до основи верхніх лап зайця, розгорнемо їх як задумано і обійдемо основу лап стовпчиками без накиду, одночасно фіксуючи їх положення. На початку нижніх лап, завершуємо обв'язування тулуба. Використовуючи як основу петлі полотна тулуба, обв'язуємо каркас лап, пров'язуючи 6 стовпчиків без накиду. Обв'язуємо каркас по колу до розширення і починаємо рівномірно додавати петлі, так щоб, пов'язане полотно щільно облягала каркас.Готовой іграшці вишити очки і носик, можна пов'язати одяг на свій смак.