Як помити вікно без розлучень. Як помити вікна без розлучень з ношатирем.

Приходить довгоочікувана весна і доводиться мити вікна, які за зиму встигли покритися шаром бруду і пилу, павутиною і брудними розлученнями. Багато господинь досі не знають, як помити вікна, щоб вони стали чистими і без розлучень . Часом навіть доводиться їх перемивати. Між тим, існує чимало способів миття вікон, при яких вони будуть абсолютно чистими і без розлучень.
Вам знадобиться
  • - мильний розчин;
  • - ганчірки;
  • - нашатирний спирт;
  • - крейда;
  • - газети;
  • - сіль або оцет.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до миття стекол, потрібно привести в ідеальний стан підвіконня і рами. Тільки потім скла помийте самим звичайним мильним розчином. Візьміть дві ємності, в одну налийте мильний розчин, а в другу - теплу чисту воду. Приготуйте дві ганчірки - однієї мити скла, а другий (краще купити для цих цілей ганчірку з мікрофібри) витирати насухо. Вимийте вікна спочатку мильною водою, потім чистою, а після витріть насухо мікрофіброві ганчіркою.
2
Налийте в тазик теплої води і додайте в неї нашатирний спирт з розрахунку одна столова ложка на один літр води. Помийте вікна цим розчином за допомогою м'якої ганчірки і протріть насухо чистою лляною тканиною.
3
Для особливо сильних забруднень можна приготувати розчин із застосуванням крейди. Візьміть пару столових ложок подрібненого крейди і розчиніть його в літрі теплої води. Чисту ганчірку намочіть в крейдяному розчині і помийте скла. Після цього протріть ганчіркою, змоченою у чистій теплій воді. Іншої м'якої (краще лляної) ганчірочкою витріть скла насухо.
4
Багато господинь використовують замість ганчірки звичайні газети, вони досить добре вбирають вологу і витирають скла, не залишаючи слідів і розлучень. Цілком надійна і безпечна процедура, яка допоможе додати вашим вікнам сяючу чистоту.
5
Для того щоб додати блиск ваших вікон, помийте скла водою, в яку потрібно попередньо додайте сіль або оцет. Залишиться лише протерти скла чистою вологою ганчіркою і витерти насухо. Ваші вікна знову виблискують чистотою. Співвідношення води і оцту 8: 1.
Корисна порада
Відмовтеся від миття вікон в сонячну спекотну погоду, так як миючі засоби дуже швидко висихають і від них можуть залишитися розводи. Подбайте про руках, надіньте гумові рукавички, вони захистять вас від несприятливої дії розчинів, приготованих для миття вікон.