Як поміняти свічки запалювання ВАЗ. поміняти свічки на ваз 2107.

У Росії переважна більшість автомобілістів їздить на машинах марки ВАЗ . Це пояснюється низькою ціною вітчизняних автомобілів. Однак час від часу потрібно міняти витратні матеріали, наприклад, свічки запалювання . Для цього зовсім необов'язково звертатися в сервісний центр, де за цю просту послугу з вас візьмуть гроші. Заміну свічок можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • Новий комплект свічок, торцевої ключ, бавовняні рукавички, балончик зі стисненим повітрям.
Інструкція
1
Насамперед придбайте нові свічки для вашого автомобіля. Найкраще купувати тільки ті марки свічок, які рекомендує виробник. Також намагайтеся не купувати витратні матеріали для вашого автомобіля в підозрілих ларьках або з рук, інакше ви ризикуєте купити неякісний товар. При покупці зверніть увагу на цілісність упаковки свічок. Вона повинна бути герметична.
2
Відкрийте капот і встановіть розпірку, щоб не довелося тримати його руками. На останніх моделях на голівці блоку циліндрів прикріплена пластмасова захист. Її необхідно зняти. Для цього відверніть всі болти, розташування яких ви можете знайти в керівництві по експлуатації вашого автомобіля. Тепер акуратно від'єднайте всі високовольтні дроти і акуратно покладіть їх на головку блоку циліндрів. Тепер прочистите щіткою гнізда, в яких встановлені свічки, від накопичених там бруду і нагару. Ні в якому разі не використовуйте ніякі засоби для чищення.
3
Тепер надіньте на верхню частину торцевої ключ, розмір якого попередньо підберіть за новими свічок. Спочатку необхідно акуратно зрушити свічку з мертвого становища, в якому вона знаходиться. Після цього свічка повинна легко і плавно викручуватися. Якщо свічка починає гальмувати і погано вивертатися, то зробіть кілька оборотів у зворотному напрямку і акуратно продовжите далі її викручувати. Така міра необхідна для того, щоб не зіпсувати різьблення.
4
Тепер вставте на місце старих нові свічки. Для цього по черзі вверніть їх в гнізда в блоці циліндрів і акуратно затягніть з моментом 50 Н/м. Після цього необхідно продути стисненим повітрям місця підключення високовольтних проводів, щоб позбутися від бруду і пилу. Одягніть високовольтні дроти і заведіть двигун. Він повинен легко завестися і монотонно працювати.
Корисна порада
Процедуру заміни свічок виробляєте тільки на вимкненому і остившем двигуні.
Свічки запалювання - деталь, яка відноситься до списку витратних матеріалів автомобіля. Через закінчення ресурсу роботи, через неякісного палива, а іноді й через проблеми з двигуном, вони потребують заміни.
Вам знадобиться
  • - ключ "на 10";
  • - свічковий ключ;
  • - комплект свічок.
Інструкція
1
Виходячи із загальних рекомендацій виробників автомобілів, свічки запалювання варто міняти кожні 30 000 кілометрів пробігу, виробники свічок зменшують цей термін до 15-20 тисяч кілометрів. А на ділі виявляється, що через складні погодні умови, неякісного палива та стану двигунів, свічки доводиться міняти частіше ніж треба. Варіанти ненормального процесу згоряння, такі як: ранній момент запалювання, нагар, детонація, перебої (пропуски) запалювання - все це говорить про те, що необхідна заміна свічок запалювання.
2
Встановіть автомобіль на рівну площадку, зведіть гальмо стоянки і відкрийте капот. Крім цього, рекомендується відключити негативний дріт від акумуляторної батареї. Якщо ви власник автомобіля ВАЗ з системою впорскування палива, то провід, швидше за все, буде потрібно відключити. На карбюраторних моделях можна цього не робити.
3
При необхідності зніміть пластикову кришку двигуна, яка встановлюється на сучасних моделях автомобілів.
4
Від'єднайте ковпачки високовольтних проводів від свічок запалювання і відведіть дроти в сторону.
5
Далі, спеціальним свічним ключем акуратно відверніть свічки. Будьте обережні, якщо автомобіль недавно експлуатувався, свічки можуть бути гарячі! Залежно від моделі двигуна, свічкові ключі різняться. Для класичних моделей свічкова головка невеликої довжини і розміром 21 мм. Для наступних поколінь, свічковий ключ повинен бути значно довшим і розміром 16 мм. Ці відмінності обумовлені особливостями двигунів.
6
Вийміть вивернуті свічки і уважно їх огляньте. Якщо наліт на них рівного світло буро-рожевого кольору, двигун в порядку, можна ставити нові. Якщо на всіх або на одній зі свічок видно сліди масла, нагар темного або дуже світлого кольору, необхідно провести діагностику двигуна.
7
Укрутите нові свічки. На карбюраторних двигунах перевірте правильність установки кута випередження запалювання. Щільно надіньте ковпачки високовольтних проводів, дотримуючись порядок циліндрів. Приєднайте негативний дріт до акумулятора.
Зверніть увагу
Виймайте свічки обережно, вони можуть бути горячіе.Еслі свічки залиті бензином або маслом, маю нагар темного або дуже світлого кольору, мають пошкодження електродів, перед установкою нових, необхідно перевірити двигун.
Корисна порада
Періодично викручуйте і перевіряйте стан свічок, при необхідності очищайте наждачним папером.