Як переставити меблі. Як зробити перестановку в кімнаті.

В сучасному світі кожен день відбуваються якісь зміни. Подібна тенденція не дозволяє нам нудьгувати. Так і у випадку з квартирою. Коли вам хочеться внести деякі зміни в побут, досить зробити невелику перестановку. Це не зажадає ніяких матеріальних витрат, зате порадує всіх мешканців будинку.
Інструкція
1
Якщо ви хочете поміняти щось у своєму житті або квартирі, але не маєте достатньо фінансових засобів, щоб здійснити це, достатньо переставити меблі . Помінявши місцями диван зі столом, ви відразу відчуєте себе в іншому світі.
2
Для того, щоб зробити все правильно, досить слідувати декільком радам, які можна знайти в будь-якому журналі, Інтернеті і просто у друзів і знайомих. Більшість цих рад розповідає про помилки, які ви можете зробити під час перестановки. Так що тепер вам доведеться подумати ще й про те, як уникнути подібних ситуацій.
3
Дивно, але практично всі люди починають перестановку речей не продумавши заздалегідь, де і що буде стояти. Вони сподіваються на свою уяву і фантазію, які прийдуть в процесі. Це їх перша помилка. Постарайтеся заздалегідь скласти план майбутньої кімнати і визначте, які предмети меблів необхідно рухати першими. Можливо, деякі речі доведеться винести в інше приміщення. Тільки в цьому випадку ви зможете пересунути, наприклад, громіздкий диван або шафа на те місце, яке йому було виділено.
4
Зверніть вашу увагу на те, що перестановка - прекрасний привід для того, щоб прибрати квартиру. Перед тим як рухати меблі, можливо, ви знайдете старі речі, які давно пора викинути. Ну а про вологе прибирання і зовсім говорити не доводиться. Тим більше, що пересуваючи шафи, у вас з'являється можливість дотягнутися до тих місць, які раніше прибрати було просто неможливо.
5
У більшості квартир живуть родини, так що, затіваючи перестановку, запитайте у кожного з домочадців особиста думка з цього приводу. Можливо, у когось з'явиться кілька справді вартісних ідей, а хтось виступить з певною проханням (наприклад, щоб крісло стояло ближче до телевізора) і т.д. І не варто сильно переживати через результат, адже в будь-який момент ви можете знову переставити меблі.