Як ставити смайлики. смайлики Як ставити.

Напевно на форумах і в блогах ви звертали увагу на велику кількість забавних смайликів у повідомленнях і коментарях. Вставити смайлик в повідомлення на форумі, коментар в блозі або лист не складе великої праці. Смайли можуть бути статичними або анімованими, але в кожному разі вони представляють собою простий HTML код, який дозволяє перетворити мова символів в картинку.
Інструкція
1
Щоб додати в своє повідомлення на форумі або пост в блозі смайлик, слід звернутися до одного з ресурсів, на якому зібрані сотні смайликів. Це може бути сайт «33 букви алфавіту» - www.33b.ru, «Галерея кращих смайликів в мережі» - www.smiles.2k.net або будь-який аналогічний ресурс.
2
На подібних сайтах все смайлики розподілені тематично, і вам не доведеться довго шукати анімований, закоханий, гнівний або доброзичливий смайлик. Після того, як ви знайшли потрібний смайл, клацніть по ньому. На сайті www.33b.ru відкриється нова сторінка, на якій під смайликом буде кілька варіантів коду, а на сайті - www.smiles.2k.net код смайлика з'явиться вверху сторінки. Виберіть код, а потім вставте його у своє повідомлення або запис на форумі або в блозі.
Зверніть увагу
За допомогою деяких програм ви можете вставляти смайлик в своє повідомлення додаванням на нього посилання. Щоб додати посилання на смайлик, скопіюйте код в поле Url на сторіночці зі смайликом, або клацнувши по смайлику правою кнопкою миші виберіть в контекстному меню пункт «Копіювати Url картинки».
Корисна порада
Якщо ви скопіювали html код і вставили його у своє повідомлення, але смайлик не відображається, а замість нього ви бачите все той же буквено-цифровий код, спробуйте скопіювати і вставити ubb-код.