Як вибрати триммер для бороди. триммер для бороди Як вибрати.

Триммер дозволяє легко підрівняти бороду навіть не професіоналові. На сьогоднішній день в магазинах представлений великий вибір триммеров, тому можна вибрати прилад, що ідеально підходить саме вам.
Інструкція
1
Вибираючи триммер, потримайте в руках кожну з представлених в магазині моделей. Оцініть, чи комфортно прилад лежить в долоні, чи влаштовує вас його маса, чи зручно розташовані кнопки. Пам'ятайте, що корпус триммера не повинен ковзати.
2
Вибирайте моделі, оснащені перемикачем для зміни довжини зрізу волосся.
3
Зверніть увагу на тип живлення пристрою. Купуйте моделі, що працюють як від акумулятора, так і від мережі. Акумулятор дозволить вам вільно користуватися триммером, що не плутаючись в електропроводі. Харчування від мережі знадобиться в тому випадку, якщо вам необхідно буде терміново скористатися приладом, а акумулятори розряджені.
4
Віддавайте перевагу тріммера з індикатором зарядки і регульованою довжиною дроту.
5
Якщо ви плануєте користуватися триммером в дорозі, то зверніть увагу на моделі з можливістю харчування від автомобільного прикурювача.
6
Віддавайте перевагу пристроям зі змінними керамічними лезами. Кераміку не потрібно змащувати, на відміну від металу. А після використання леза можна буде зняти і промити.
7
Дізнайтеся, чи можна буде придбати змінні леза для обраної вами моделі. З часом старі леза затупятся і їм буде потрібно заміна.
8
Для того щоб вам не довелося прибирати зрізані волоски після стрижки, здобувайте моделі з вакуумною системою всмоктування.
9
Для ретельної стрижки вибирайте тримери з вбудованою підсвічуванням, вона допоможе не пропустити жодного волоска.
10
Не варто купувати дорогі професійні тримери для домашнього використання, за якістю вони не сильно відрізняються від звичайних моделей. Різниця між ними полягає лише в тому, що професійні прилади розраховані на довгу, майже безупинну роботу.
11
Якщо ви хочете використовувати тріммер не тільки для бороди, а й для стрижки волосся у вухах і в носі, поліпшення форми брів, зверніть увагу на багатофункціональні прилади. Вони мають велику кількість насадок для різних цілей.