Як ладити з батьками.

Вони все ще пам'ятають безсонні ночі, перші слова і незграбні кроки. Пам'ятають набиті гулі і дитячі сльози, кубики, машинки і казки на ніч ... Мама і тато, які завжди були поруч. Але час іде, діти стають дорослими, а далеко не всі батьки готові зрозуміти і прийняти це. Будувати відносини - нелегка праця, але в цьому випадку мета виправдовує засоби.
Інструкція
1
Статті з вікової психології так і рясніють причинно-наслідковими зв'язками між проблемами в дорослому житті і неправильним вихованням дітей. Не виходить знайти друзів - батьки не дали достатньої впевненості в собі, невдачі на роботі - виростили занадто інфантильним людиною. Сьогодні стало модно, хоча б побічно, звинувачувати батьків у власних помилках. Якщо ваша мета - гармонійні і здорові стосунки з рідними людьми, то вчіться брати на себе відповідальність за власне життя, з усіма її успіхами і провалами.
2
Є дві аксіоми, що стосуються ставлення батьків до дітям, що підросли. Згідно з першою, матері та батьки завжди упереджені до своїх дочок і синів. Друга ж свідчить, що мами і тата завжди консервативні по відношенню до змін, що відбуваються з їх нащадками. І це не просто примха чи вияв егоїзму. У перші роки життя дитина дуже сильно прив'язаний до батьків, але з часом емоційна віддача стає все менше, все більше місця в думках людини займають інші люди. Тому не соромтеся і не забувайте висловлювати свою вдячність і любов словами, поцілунками, тими «телячі ніжності», на які так щедрі маленькі діти.
3
Будьте наполегливі у своєму намірі будувати своє життя самостійно. Особливо це стосується виховання дітей та відносин у власній родині. Будьте максимально автономні і не вимагайте від батьків допомоги. Навпаки, намагайтеся по можливості допомагати самі. Нерозумно намагатися відстояти власну незалежність, залежачи від рідних фінансово. Однак не варто відмовлятися від порад мами чи тата. По-перше, цим ви проявите неповагу і брак такту, а по-друге, дві голови все таки краще однієї. У кожному разі, залиште право остаточного рішення за собою.