Як приховати боки.

Будь недолік жіночої фігури викликає у його власниці вельми неприємне почуття морального дискомфорту. Зайві жирові відкладення на боках - одна з найбільш поширених проблем. Але її можна вирішити, якщо навчитися правильно підбирати вбрання.
Інструкція
1
Носіть для втягування коригуючий білизна. Багато хто вважає, що ходити в ньому незручно. Але насправді, якщо вироби гарної якості, вони не повинні доставляти ні найменшого почуття дискомфорту. Моделює фігуру нижню білизну володіє наступними перевагами: - приховує надлишки жиру на талії і інших ділянках тіла; - вбирає вологу; - стимулює приплив крові до поверхні шкіри; - захищає від усіляких бактерій і мікробів; - запобігає проникненню в організм гінекологічних інфекцій; - повертає шкірі пружність і гладкість; - сприяє спалюванню жирових відкладень під шкірою; - запобігає виникненню жиру; - сприяє уповільненню старіння шкіри.
2
Сховати боки можна правильно підібраною одягом. З цією метою намагайтеся носити різнокольорові вироби, зшиті з щільної пухкої тканини. Верх не слід заправляти в спідницю або брюки. Якщо ж це необхідно, надіньте спідницю із заниженою лінією стегон. Також візуально стрункішою фігуру широкий пояс або ремінь.
3
Спробуйте за допомогою певних фасонів одягу, вирізів і прикрас відвернути увагу від боків на шию або груди. Крім того, можна носити кофтинки у вигляді трапеції, сукні та туніки.
4
Сховати боки можливо навіть в тому випадку, якщо надіти купальник. Він повинен бути суцільним, а на боках мати вертикальні або асиметричні темні вставочки або ряд гудзиків. Візуально подібні деталі стройнят фігуру. Не менш ефективний і такий прийом маскування, як використання при пошитті купальника різнокольорових тканин. А за допомогою певним чином виділених ліній і контурів малюнка можна надати фігурі дещо інший вигляд.
5
Сховати боки завжди можливо, якими б вони не були. Для цього слід навчитися правильно підбирати одяг та аксесуари, відволікаючи з їх допомогою увагу на інші ділянки тіла.