Як побудувати простий будинок.

Будівництво будинку , нехай навіть він буде дуже простим, є нелегкою справою. Вирішувати таку складну задачу безпосередньо просто не можна. Для цього потрібен аналіз і вибір технологій, які будуть застосовуватися при будівництві будинку.
Вам знадобиться
  • будівельні матеріали або ж грошові кошти для їх придбання.
Інструкція
1
Для початку необхідно обрати технологію, по якій буде зводитися будинок. Технології можуть використовуватися різні. Їх, як правило, вибирають, якщо на це є кошти і час. В даний час більше використовується каркасна технологія будівництва. Після власне вибору замовляється проект будинку у відповідній організації.
2
Залежно від конкретного проекту, подальшим дією може бути замовлення конструкцій в організаціях з будівництва. Це у випадку якщо проект передбачає каркасне виконання будівлі будинку. Також на цьому етапі зводиться фундамент. Його різновид визначається, виходячи з проекту будинку. Після зведення фундаменту потрібно якийсь час, який дозволить прийняти певну форму, жорсткість і інші властивості.
3
Після того як фундамент буде готовий, можна приступати до зведення коробки будинку, покрівлі. Зведення покрівлі є важливим моментом. Оскільки якщо цього не зробити вчасно, коробка без даху може деформуватися під впливом природних явищ. Залежно від застосування класичних технологій, може знадобитися зовнішня обробка будинку.
4
Заключним етапом будівництва простого будинку буде внутрішня обробка приміщень. В принципі вона починається з того, що замовник звертається в дизайнерську організацію, щоб зробити проект інтер'єру приміщень. Після того як дизайнерський проект буде готовий, слід скласти кошторис і підібрати відповідні матеріали. Тільки після цього можна приступати до обробки. Після завершення внутрішньої обробки можна в'їжджати будинок.