Як записати відео на ПК.

З використанням сучасних технологій запис відео на ПК є досить нескладним завданням. Найголовніше потрібно визначитися, що за відео потрібно записати, в якому форматі, який інструментарій при цьому буде потрібен. Також не варто нехтувати тим, якими апаратними ресурсами володіє персональний комп'ютер. Ось які дії і в якому порядку потрібно виконати, щоб записати відео.
Вам знадобиться
  • пристрій відтворення відео з інтерфейсом IEEE-1394 або звичайним відео виходом, персональний комп'ютер з відповідними інтерфейсами (інтерфейс IEEE-1394 найбільш поширений), програмне забезпечення для захоплення відео з подальшим збереженням на жорсткий диск.
Інструкція
1
До початку процесу запису необхідно підключити пристрій відтворення до ПК. Таким пристроєм може бути будь відеозаписуюче/відтворює пристрій.
2
Після з'єднання, якщо це необхідно, потрібно встановити відповідне програмне забезпечення, наприклад, драйвери для підключеного пристрою, програму для відео і аудіо захоплення.
3
Встановити в відтворюючому пристрої маркер на початок відтворення. Програму відео захоплення включити і налаштувати відповідним чином, тобто вказати в якому форматі буде зберігатися відео в пам'ять ПК, вибрати пристрій, з якого буде захоплюватися відео сигнал і т.п. У різних програм настройки різні, тому вказані лише ті, які є найважливішими.
4
Почати процес захоплення відео, наприклад, запуск відтворення на відтворюючому пристрої та ініціювання процесу захоплення. Дочекатися того моменту, коли відео буде захоплено повністю, зупинити захоплення відео.
Запис телепрограм прямо на комп'ютер може усунути необхідність у покупці цифрового відеомагнітофона. Сучасні комп'ютери часто оснащуються програмним забезпеченням для відеозапису, наприклад, Windows Media Center. Зовнішні ТВ-тюнери також доступні і допомагають виконати необхідні дії без проблем.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програмне забезпечення для запису відео;
  • - ТВ-тюнер;
  • - кабельний розгалужувач (опціонально).
Інструкція
1
Підключіть зовнішній ТВ-тюнер за допомогою кабелю до одного з вільних портів USB на ПК. Підключіть кабель від джерела сигналу, наприклад, кабельного або супутникового телевізора до ТВ-тюнера. Також поширеним способом з'єднання є коаксіальний кабель з відгалужувачі на кінці. Кабель підключається до тюнера з обертанням за годинниковою стрілкою навколо муфти з різьбовим з'єднанням.
2
Налаштуйте доступні канали на зовнішньому тюнері, натиснувши клавішу Auto-Tune або «Сканувати» в супутньому програмному забезпеченні. Відкрийте програму для запису відео на комп'ютері, двічі клацнувши по ньому. Ви можете вибрати Windows Media Center, InterVideo, SnapStream або інше програмне забезпечення.
3
Встановіть необхідні настройки тюнера для запису за допомогою клавіш управління або пульта дистанційного керування, який зазвичай поставляється з більшістю пристроїв. Натисніть кнопку "Запис" в програмі і почніть запис трансляції з телебачення. Клацніть "Стоп" по завершенні процесу. Перейдіть на вкладку "Файл" і виберіть "Зберегти", щоб відправити записане відео на жорсткий диск.
Зверніть увагу
На додаток до передвстановленим додаткам для відеозапису на деяких комп'ютерах існує безліч додаткових програмних пакетів, що дозволяють перетворити ПК в персональний відеомагнітофон. Найбільш професійними в цьому плані є InterVideo WinDVR, ShowShifter і SnapStream. Програмне забезпечення слід встановити на комп'ютер заздалегідь.
Корисна порада
Ви можете використовувати додатковий коаксіальний кабель для з'єднання з телевізором і записи телепередач. Одиночний зовнішній тюнер дозволяє вести запис мовлення з одного каналу, в той час як подвійний тюнер здатний одночасно записувати телепередачі з декількох каналів.