Як зробити відновлення системи.

У деяких ситуаціях для приведення ОС в робочий стан потрібно застосувати функцію відновлення системи . Зробити це можна навіть у тому випадку, якщо система Windows не запускається взагалі.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows або LiveCD.
Інструкція
1
Врахуйте один дуже важливий нюанс: запустити процес відновлення операційної системи можна тільки в тому випадку, якщо раніше були створені контрольні точки відновлення. Зазвичай подібні архіви створюються при установці антивірусного програмного забезпечення і ряду інших програм.
2
Існує можливість самостійно створювати контрольні точки. Це допоможе повернути операційну систему до потрібного стану.
3
Для початку розглянемо варіанти запуску програми повернення операційної системи до попередніх контрольним точкам, використовуючи ресурси ОС. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Система і безпека». Виберіть меню «Архівація та відновлення». Знайдіть пункт «Відновити системні параметри або комп'ютер» і перейдіть до нього.
4
Натисніть кнопку «Запуск відновлення системи». Активуйте другий пункт «Вибрати іншу точку відновлення» і натисніть кнопку «Далі». Встановіть галочку напроти пункту «Показати інші точки відновлення». Тепер перед вами повний список контрольних точок. Виберіть одну з них і натисніть кнопку «Далі».
5
Якщо ви не впевнені в правильності свого вибору, то натисніть кнопку «Пошук торкається програм» і подивіться список програм, які будуть видалені після відновлення системи.
6
Якщо у вас немає можливості запустити операційну систему, то скористайтеся настановним диском (Windows Vista або Seven) або LiveCD (Windows XP). Вставте у привід необхідний диск і запустіть його.
7
У випадку з LiveCD пункт «Відновлення системи» повинен знаходитися в головному меню. Якщо мова йде про настановних дисках Vista або Seven, то дочекайтеся появи вікна, що містить меню «Додаткові параметри відновлення», і відкрийте його. Виконайте процес відновлення, як це описано в четвертому і п'ятому кроках.