Як вирівняти стіни шпаклівкою. поліуретанова терка гіпсової шпаклівки відео.

Рівні стіни - істинний показник якості ремонтних робіт, від якого залежить акуратність і закінченість майбутнього інтер'єру. Щоб домогтися гладких рівних поверхонь, необхідно ретельно провести підготовчу роботу по шпаклівці стін.
Вам знадобиться
  • - шпаклівка;
  • - відро для суміші;
  • - дриль з міксерній насадкою;
  • - шпателі різного розміру, кельму, напівтерток, губчаста терка і пр.;
  • - рівень;
  • - малярська сітка;
  • - маяки;
  • - ніж.
Інструкція
1
Підготуйте стіни до роботи. Позбавтеся від старої обробки: зніміть шпалери, видаліть барвисті покриття. Очистіть поверхні від раніше нанесеної штукатурки в тих місцях, де вона відійшла від стін. Необхідно позбутися також від пилу, масляних плям і бруду. Перевірте, наскільки рівні у вашій квартирі стіни за допомогою двометрового рівня або лазерної лінійки.
2
Розведіть суміш у воді в пропорціях, які вказані в інструкції. Суміш необхідно ретельно перемішати за допомогою дерев'яної палички, лопатки або дриля з міксерній насадкою до отримання однорідної маси. Залиште шпаклівку на 10 хвилин, після чого знову перемішайте. Приготуйте необхідні інструменти. Для вирівнювання стін крупнофракціонним складом використовуйте кельму, поліуретановий напівтерток. Широкий шпатель найкраще підійде для роботи з дрібнофракційних штукатуркою. В полусхватівшемся стані вона затирається губчастої теркою.
3
Нанесіть стартову шпаклівку. Це база, за допомогою якої виправляються сильні перепади стін, непотрібні штроби, діри з під розеток та інші отвори. Щоб суміш лягала рівно, використовуйте широку малярську сітку. Надалі це допоможе уникнути тріщин. Нанесіть стартову шпаклівку в кілька шарів, роблячи паузи для висихання матеріалу. Товщина одного шару може досягати близько 1,5 см. Щоб отримати ідеально рівну поверхню, працюйте по маяках. Виставте металеві, гіпсові або дерев'яні рейки горизонтально в одну лінію, а одну рейку - у вертикальній площині під рівень. Нанесіть шпаклівку, після чого виправте всі нерівності правилом.
4
Зробіть фінішну шпаклівку. Вона наноситься поверх стартовою після її повного висихання. Фінішна шпаклівка потрібна для додання поверхні гладкості і монолітності. Суміш повністю повторює попередньо підготовлену площину і не застосовується для вирівнювання стін - за це «відповідає» покладений раніше базовий шар.
5
Закрийте тріщини в стінах. Розширте тріщину в глиб і в ширину за допомогою ножа. Після цього обробіть її ґрунтовкою глибокого проникнення за допомогою кисті, що збільшить абразивні властивості поверхні. Для якісної шпаклівки тріщин найкраще підходять гіпс, алебастр і сучасні, більш пластичні шпаклівки.
Зверніть увагу
Не варто шліфувати висохлу штукатурку. Поверхня почне кришитися і стане неоднорідною за вбираності, що ускладнить подальшу обробку стін.