Як подивитися назву відеокарти. Як визначити Яка у мене відео крта.

У системних вимогах сучасних відеоігор дуже часто крім кількості пам'яті відеокарти , яка потрібна для цієї гри, пишуть також моделі відеокарт, які підтримуються грою. За кількістю пам'яті вона може і підійти. Але встановивши гру на своєму комп'ютері, ви можете вкрай розчаруватися. Вона може взагалі не запуститися. А якщо запуститься, буде неабияк гальмувати. Ось чому так важливо знати модель відеокарти, встановленої на вашому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма AIDA64 Extreme Edition, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Натисніть по порожньому ділянці робочого столу правою кнопкою мишки і у виниклому контекстному меню виберіть «Дозвіл екрану». З'явиться вікно, в якому виберіть «Додаткові параметри». У наступному вікні клацніть по вкладці «Адаптер». Спливе вікно, в якому і буде назва моделі вашої відеокарти.
2
Якщо вам, крім моделі, потрібно також дізнатися додаткові параметри, натисніть послідовно «Пуск» -> «Усі програми», після чого пройдіть на вкладку «Стандартні». Зі стандартних програм виберіть рядок «Командний рядок» і введіть у ній dxdiag. У виниклому вікні натисніть по вкладці «Екран». У лівому верхньому куті наступного вікна буде інформація про моделі відеокарти. Навпаки моделі відеокарти буде інформація про версію драйвера відеокарти і версії DirectX, яку вона підтримує.
3
Якщо крім моделі відеокарти, вам необхідно дізнатися повну інформацію про відеокарту і технологіях, які вона підтримує, скористайтеся додатковими програмами. Скачайте з інтернету додаток AIDA64 Extreme Edition. Можна завантажити безкоштовну тривіальну версію з обмеженим терміном використання. Встановіть програму на комп'ютер і запустіть її. Дочекайтеся, поки програма завершить сканування вашої системи. Це займе приблизно десять секунд. Після цього ви потрапите в основне меню програми.
4
З'явиться вікно програми, яке буде розділене на дві частини. У правому вікні програми виберіть компонент «Дисплей», в наступному вікні - «Графічний процесор». Знову спливе вікно, в якому буде відображена вичерпна інформація про вашу відеокарту: інформація про модель відеокарти, підтримці технологій і типі пам'яті. У нижній частині вікна також з'являться посилання для завантаження драйвера, оновлення драйвера, а також посилання на сайт фірми-виробника. При бажанні можете оновити драйвера.