Як налаштувати підключення до інтернету на ноутбуці. Як увійти в налаштування wifi.

Підключити ноутбук до інтернету можна безліччю способів: підключитися до мережі Wi-Fi, вставити кабель провайдера і налаштувати з'єднання і т.д. Все це занадто легко, тому займемося створенням власної бездротової точки доступу.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Для створення домашньої бездротової точки доступу з виходом в інтернет вам знадобиться Wi-Fi маршрутизатор (роутер). На ринку комп'ютерних товарів представлена величезна кількість подібного обладнання. Але необхідно навчитися правильно вибирати маршрутизатор, який підійде саме вам.
2
Вивчіть характеристики вашого ноутбука. З'ясуйте типи бездротових мереж, з якими без проблем працює його мережевий адаптер. Якщо вам потрібна велика зона поширення сигналу, зверніть увагу і на цей параметр.
3
Підключіть придбаний Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму. Підключіть до нього кабель інтернет-з'єднання. Для цього в пристрої існує порт Internet (WAN).
4
З'єднайте ноутбук з маршрутизатором через порт LAN (Ethernet). Для цього в комплекті з пристроєм поставляється мережевий кабель. Запустіть браузер і введіть в адресний рядок IP Wi-Fi маршрутизатора.
5
Знайдіть меню «Налаштування мережі» (Internet Setup) і відкрийте його. Поміняйте налаштування параметрів даного меню на ті, які рекомендовані вашим провайдером. Це необхідно для забезпечення маршрутизатора доступу в інтернет. Увімкніть функцію DHCP, якщо така підтримується вашим обладнанням.
6
Відкрийте меню "Налаштування Wi-Fi» (Wireless Setup). Придумайте і введіть ім'я (SSID) і пароль (Password) для доступу до мережі. Виберіть типи шифрування даних і радіосигналу, з якими працює ваш ноутбук. Збережіть налаштування і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Іноді для цього потрібно відключити його на деякий час від електромережі.
7
Вимкніть мережевий кабель від ноутбука. Відкрийте список доступних бездротових мереж. Підключіться до Wi-Fi точки доступу, яку ви створили в налаштуваннях маршрутизатора. Якщо доступ в інтернет відсутня, перевірте налаштування брандмауера і фаєрволла на ноутбуці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=reautJ_kVvs