Як обмотувати хокейну ключку. Як правильно обмотати ключку.

Гра в хокей втрачає сенс, якщо в ній немає головних атрибутів гравця - ключки і шайби. Міцна і якісна ключка - запорука успіху хокеїста. Для того щоб їй було зручно користуватися, ключку необхідно обмотувати в двох місцях - в місці верхнього хвата рукоятки і навколо гака. Навчитися правильно обмотувати ключку нескладно. Якщо ви граєте в хокей, вам потрібно освоїти цей простий процес.
Інструкція
1
Для обмотки використовуйте спеціальну тейп-стрічку, яку можна придбати в магазинах, що торгують спортивним спорядженням. Для початку відрегулюйте довжину ключки у відповідності зі своїм зростом.
2
Поставте ключку поруч із собою вертикально і зробіть позначку на рівні носа. Відзначивши потрібну довжину, відпиляйте зайву частину рукояті, а потім обточити спиляний край напилком і зашліфуйте наждачним папером.
3
Обмотувати рукоять ключки найкраще в декілька шарів, щоб шари обмотки були товщі, ніж матеріал рукояті. Це допоможе вам легко підняти впала ключку з льоду, не знімаючи ігрових рукавичок, а також дозволить щільніше утримувати ключку в руках під час гри. Зазвичай достатньо трьох шарів обмотки тейп-стрічкою.
4
Верх ключки починайте обмотувати навскіс, роблячи виток 10-15 см, а потім розмотайте стрічку на півметра і скрутіть її, повторюючи обмотку в зворотному напрямку, роблячи відстань між витками в 2-3 см. У верхній точці рукояті зробіть потовщення , а потім знову обмотайте стрічкою поверхню рукояті згори вниз. Ображати стрічку.
5
Крюк ключки потрібно обмотувати тільки в тому випадку, якщо на ньому немає спеціальної синтетичної накладки - в іншому випадку, обмотка тільки обтяжать вашу ключку. Якщо ж накладки немає, обмотка потрібна для забезпечення схоронності ключки в грі.
6
Якщо ви все ж вирішили обмотати гак, стежте за тим, щоб витки лягали максимально рівно і акуратно, натягуючи стрічку рівномірно по всій довжині гака, щоб при зчепленні ключки з шайбою ви могли дати точний удар. Погано намотана стрічка може зіпсувати удар.
7
Стрічку на гаку можна замінити на наклейку, яка коштує дорожче тейп-стрічки, але при цьому відрізняється підвищеною міцністю і довговічністю, а також не робить важчою ключку.
Звичку обмотувати ключку деякі хокеїсти вважають изжившей себе. Але все ж зустрічаються гравці, які бачать безліч переваг у використанні саме такий ключки. Для обмотки вам необхідно придбати в спортивному магазині трейп або матерчату ізоляційну стрічку.
Вам знадобиться
  • - трейп або матерчатий изолента.
Інструкція
1
Обмотка держака клюшкіПоставьте ключку перед собою і переконайтеся, що її кінець знаходиться на рівні ваших очей. Якщо ключка вище - відпиляйте зайве. Відмотайте від ролу приблизно 30-40 см трейпа і закріпіть кінчик на самому верху держака ключки. Відмотати шматок стрічки скрутіть в тугу мотузочку і накрутіть її на держак, зберігаючи відстань між витками 3-5 см. Потім, не скручуючи, намотайте другий шар стрічки до верху ключки. Останній виток повторіть кілька разів, щоб під час гри краще відчувати кінець ключки. Всього ви повинні обмотати 10-15 см держака. Обмотка дозволяє краще відчувати край ключки, а також дає можливість при необхідності швидше її підняти.
2
Обмотка гака клюшкіПроізводіте обмотку, починаючи з п'яти ключки або з її мису - як вам зручно. Робіть це якомога ретельніше, сильно натягуючи стрічку. Щоб продовжити термін служби гака, перед тим як ви почнете його обмотувати, наклейте смугу трейпа на те ребро, яке під час гри стикається з льодом. Вертикальну частину гака обмотувати не потрібно - це тільки збільшить масу ключки. З цієї ж причини не рекомендується накручувати кілька шарів трейпа - для хорошого зчеплення з шайбою достатньо і одного шару обмотки.
3
Наклейки на крюкАльтернатівним способом захисту гака ключки від вологи і пошкоджень, а також поліпшення контролю над шайбою і підвищення точності кидка, є спеціальні наклейки. В комплект входять 2 наклейки, які приклеюються на гак з різних сторін. Основні переваги використання наклейок, а не трейпа - їх невелика вага і простота використання. Трейп збільшує вагу ключки приблизно на 100 г, а наклейки всього на 15 г. Крім цього, наклейки виглядають дуже естетично і мають стильний дизайн: їх виробляють різних кольорів, з гербами клубів, зображеннями і написами. Завдяки наклейкам до гака НЕ налипають лід і сніг, що дуже важливо під час гри.