Як збільшити довжину стрибка. Як збільшити стрибок у довжину з місця.

Стрибки в довжину - повноцінний спорт, який далеко не такий простий, як здається. Будь-яка людина може стрибнути у довжину, але при цьому далеко не всі можуть домогтися в стрибках дійсно серйозних результатів. Для того щоб стрибнути досить далеко, необхідно регулярно тренуватися, розвивати силу, швидкість розбігу, стрибучість і спритність.
Інструкція
1
Під час стрибка у довжину ви набираєте швидкість, рухаючись в горизонтальній площині, а потім перетворюєте цю силу для стрибка у вертикальній площині. Для того щоб це стало можливим, спортсмену потрібно всебічно розвиватися. Для початку запам'ятайте, з яких етапів складається стрибок в довжину.
2
Стрибок починається з розбігу, потім ви відштовхуєтеся від землі, після чого йде польотна фаза, а за нею - приземлення. Для жінок довжина розбігу повинна дорівнювати 30-35 м, а для чоловіків 40-45 м. Для найбільшої довжини розбігу вам потрібно навчитися набирати максимальну швидкість на короткій дистанції. Перед розбігом прийміть зручне вихідне положення - поставте одну ногу трохи попереду іншої на контрольну позначку.
3
Також на розбіг можна виходити з легкої ходьби. Під час розбігу починайте поступово збільшувати швидкість, щоб вона досягла максимуму до моменту поштовху від землі. Слідкуйте за тим, щоб ваше тіло під час відштовхування було в вертикальному положенні, а нога, якою ви відштовхуєтеся від землі, була напруженою і згиналася одночасно у всіх суглобах, викидаючи тіло по інерції вгору.
4
Махову ногу направте різким рухом вперед і вгору, одну руку винесіть назад, а іншу вперед і вгору. Розігніть в коліні махову ногу, а руками утримуйте рівновагу в польоті. Ближче до приземлення опустіть вниз махову ногу, підтягніть до неї толчковую ногу, підтягніть коліна до грудей і направте руки вниз і назад.
5
Розігніть ноги в колінах і винесіть їх вперед так сильно, як зможете. Приземляючись, зігніть ноги в суглобах і злегка нахиліть тулуб вперед.
6
Для вдалого виконання стрибків регулярно тренуйтеся бігати на короткі дистанції, замеряя результат і стрибайте у висоту з розбігу. В тренування обов'язково включайте загальну розминку з повільним бігом і розтяжкою, біг з прискоренням, стрибки в довжину з місця, які виконуються в кілька етапів з поступовим збільшенням дистанції, стрибки в висоту, стрибки з розбігу, біг з низького старту, біг підтюпцем.